banner72

Lütfü Çırakoğlu Ardeşen'de

Adalet ve kalkınma Partisi Rize Milletvekili Lütfü Çırakoğlu, çalışmalarını bölgede sürdürüyor.

Lütfü Çırakoğlu Ardeşen'de

Mustafa Özyanık’ın Haberi…
Ardeşen ilçe teşkilatında partililer ile bir araya gelen Çırakoğlu hem sorunları dinledi hem de sorunlara çözüm bulmak için teşkilat üyeleriyle görüş alışverişinde bulundu.

İlk olarak ilçe Kadın Kollarıyla yapılan kahvaltılı toplantıya katılan Lütfi Çırakoğlu’nu burada AK Parti Ardeşen ilçe başkanı Avni Kâhya, ilçe kadın kolları başkanı Saniye Er ve kadın kolları üyeleri ağırladı. Toplantı da Çırakoğlu kadın kolları üyelerinin sıkıntılarını dinlerken çözüm konusunda çabalarının sonucu en kısa zamanda alacaklarını ifade etti.

Gün boyunca teşkilat üyeleri ile toplantılar düzenleyen Çırakoğlu AK Parti Ardeşen Gençlik Kolları üyeleriyle bir araya geldi. Toplantıya Çırakoğlu’nun yanı sıra AK Parti Ardeşen ilçe başkanı Avni Kâhya, ilçe Gençlik Kolları başkanı Ebubekir Topaloğlu ve üyeleri katıldı. İlçe başkanı Kâhya; gençlik enerji demek, siyasette gençlik olmazsa enerji olmaz, AK gençlik olarak sizler zafer ordusunun bir parçasısınız, siz diğerleri gibi çapulcu gençler değilsiniz dedi ve AK Gençlik ile şuanda âdeta Osmanlı İmparatorluğunun Yükselme dönemini yaşamakta olduklarını belirtti.

Gençlik kollarıyla yapılan toplantıda Rize milletvekili Lütfi Çırakoğlu yaptığı açıklamada, Fatih Sultan Mehmet 21 yaşında İstanbul’u fethetmiştir. Ne kadar çok bilgi o kadar donanımdır, onun için gençlerimizin ne kadar bilgiyle donanımlı olursa o kadar ülkeye faydalı olacaklarını söyleyerek gençlerimiz geleceğimizdir, geleceğimiz olan gençlerimize AK Parti olarak sahip çıkıyoruz çıkmaya da devam edeceğiz dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2010, 22:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73