banner72

Meclis Üyeleri Parti Binasında Buluştu

AK Parti Rize İl Genel Meclis Grup Toplantısı İl Başkan vekili Muhammed Avcı Başkanlığında AK Parti Rize İl Başkanlığı Toplantı Salonunda Gerçekleşti.

Meclis Üyeleri Parti Binasında Buluştu
Toplantıya İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin ve AK Parti Rize İl Genel Meclis Üyeleri Katıldı.

İl başkan vekili Muhammed avcının aylık siyasi olaylarla ilgili meclis üyelerine genel bir değerlendirme ve bilgilendirme yapmasının ardından rutin gündeme geçildi. İl genel meclis başkanı hakan Gültekin ve ak parti il genel meclis gurubu başkan vekili Yakup Samangül’ün sunumları değerlendirilerek Aylık encümen ve meclis çalışmaları hakkında müzakereler yapıldı. Ardından il genel meclis üyelerinin ilçelerinde yaptıkları çalışmalar hakkında görüşmelere geçildi.

http://www.rizedeyiz.com/image/haber/2013/02/07/Resim_1360255332.jpg

Köylerde yapılan çalışmaların değerlendirilmesi ve yaşanan aksaklıkların giderilmesi hususunun müzakeresinin ardından ak parti Rize milletvekili hasan karalın köy ziyaretleri programlarının köylerde çok olumlu gelişmeler doğurduğu ve bu programın yoğunlukla devam etmesi gerektiği görüşü il genel meclis üyeleri tarafından dile getirildi.
 
Yaklaşık bir buçuk saat süren toplantı, önümüzdeki dönemde hizmet noktasında atılması planlanan adımların müzakerelerinin ardından son buldu.
Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2013, 21:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73