banner72

Mehmet Ali Birand hayatını kaybetti

Usta gazeteci Mehmet Ali Birand hayatını kaybetti

Mehmet Ali Birand hayatını kaybetti

Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand, safra kesesindeki stent değişimi için geldiği Amerikan Hastanesi'nde ameliyat oldu. Yoğun bakımda tutulan Mehmet Ali Birand'ın beyin ölümü gerçekleşti.

AMERİKAN HASTANESİ AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Birand'ın sağlık durumuyla ilgili Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi bir basın açıklaması yayınlamış "Safra yollarındaki darlığa yönelik bir girişim geçiren Mehmet Ali Birand, gözlenen kardiyak sorunlar nedeniyle yoğun bakımda izlenmektedir. Sağlık durumundaki gelişmeler basınla yazılı olarak paylaşılacaktır." demişti

SAFRA KESESİNDE STENT DEĞİŞİMİ İÇİN GELMİŞTİ

Birand'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Kanal D Haber Direktörü Süleyman Sarılar açıklama yapmış "Daha önce biliyorsunuz safra kesesine bir stent takılmıştı. Bu stendin rutin değişme zamanı gelmişti. Dün (önceki gün) yapılacaktı ama operasyon bugüne (dün) kaldı. Stent değiştiğinde bir enfeksiyon meydana geldi. Doktorlar bir enfeksiyon tespit etti. Kan değerlerinin normale dönmesi için hastanede tutuyorlar. Doktorlar hayati tehlikesi yok diyor'' demişti.

OĞLU AÇIKLAMA YAPTI : BABAM ÖLMEDİ

Mehmet Ali Birand'ın oğlu Umur babasının sağlık durumuyla ilgili olarak Twitter'dan bir açıklama geçti. 

Mehmet Ali Birand'ın kendi hesabından atılan o tweet:  

ÖLDÜ HABERİ TWİTTER'DAN YAYILDI 

Mehmet Ali Birand'ın ölümü haber merkezlerinden önce Twitter'dan duyuruldu. Öldü iddiası Twitter'da bir anda yayılmaya başladı. Cnn Türk muhabirlerinden tutun da yakın çalışlma arkadaşlarına kadar birçok kişi Mehmet Ali Birand'ın öldüğü haberini verdiler.

İşte o tweetler; Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2013, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73