banner72

MHP Pazar ve İkizdere'de İstifa YOK!

Rize`de dün istifa ettikleri duyurulan MHP ilçe başkanlarından ikisi istifa etmediklerini ve göreve devam ettiklerini açıkladı.

MHP Pazar ve İkizdere'de İstifa YOK!

Rize`de dün istifa ettikleri duyurulan MHP ilçe başkanlarından ikisi istifa etmediklerini ve göreve devam ettiklerini açıkladı. İşte Rize`de istifa etmeyen o 2 ilçe başkanı:

Rize’de Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Yönetimi`nin Genel Merkez tarafından görevden alınmasının ardından ilçe teşkilatlarının topluca istifa ettikleri duyurulmuştu. MHP Rize Merkez İlçe Başkanı Harun Öksüz, bir grup partiliyle ilçe binasında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Tüm ilçe başkanları ile yapılan bu eyleme karşı ve yirmi yıldan bu yana başkanımız olan Sayın Zeki Mayi’nin yanında olduğumuzu bildirmek için istifa kararı almış bulunmaktayız” demişti.

Öksüz’ün açıklamasının ardından bugün MHP Pazar İlçe Başkanı Ziya Üstbaş ve İkizdere ilçe Başkanı İsmet Kösoğlu, görevlerinin başında olduklarını ve istifalarının söz konusu olmadığını açıkladılar.

MHP İkizdere İlçe Başkanı İsmet Kösoğlu ve Pazar İlçe Başkanı Ziya Üstbaş, yaptıkları açıklamada toplu istifa şeklinde kamuoyuna verilen bilginin kendileriyle alakalı olmadığını ve istifa etmediklerini söylediler.
Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2013, 20:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73