banner72

MHP`den Bakırcı`ya ziyaret

Rize’de Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı görevine atanan Cem Kazmaz, yeni yönetim kurulunu oluşturmasının ardından tanışma ziyaretlerine başladı.

MHP`den Bakırcı`ya ziyaret
MHP Genel Merkezi’nin aldığı bir karar ile MHP İl Başkanlığı görevine atanan İnşaat Yüksek Mühendisi Cem Kazmaz, yeni MHP İl Yönetimini oluşturmasının ardından bugün tanışma ziyaretlerine başladı. Kazmaz, beraberinde; MHP Rize İl Başkan Yardımcısı Serkan Birben, MHP Rize İl Sekreteri Lale Parıltı ve İl Muhasibi Mustafa Alperen ile ilk ziyaretini Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı’ya gerçekleştirdi. Bakırcı MHP’li misafirlerini makamında ağırladı. Bakırcı burada yaptığı konuşmasında, “Kişilerin kendi inandıkları düşünceleri  ifade eden partilerde görev alması çok daha doğru olur. Bu düşünce ile yapılacak oluşumlar Türk siyasetine ve siyaset kurumuna katile getirecektir. Yeni oluşturduğunuz    MHP İl Yönetimi baktığımızda MHP’nin Rize’de çıtayı yükselttiğini görüyoruz.”dedi.

  Kazmaz aynı düşünce ile Rize İl Yönetimini oluşturduklarını belirterek hedeflerinin MHP’nin Rize’de ki çıtasını yükseltmek olduğunu söyledi. Kazmaz ayrıca oluşturulan yeni yönetim kurulu ile Rize Belediyesi Meclisi’nde Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir Meclis Üyesi bulunduğunu hatırlattı.

  Bakırcı MHP’li misafirlerine Belediye Blokları ile hayata geçirmeyi planladığı proje ile ilgili bilgiler vererek Yüksek İnşaat Mühendisi olan Kazmaz ile fikir paylaşımı yaptı.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2013, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73