banner72

MNG`den sosyal sorumluluk

MNG Kargo Bölge Karadeniz Bölge Müdürü Erdal Yıldırım Sosyal sorumluluk anlamında Rize de bazı çalışmalar yapacaklarını söyledi.

MNG`den sosyal sorumluluk
53 Gazeteciler Derneğini ziyaret eden MNG Kargo Karadeniz Bölge Müdürü Erdal Yıldırım çeşitli STK lar ile bir araya geleceklerini söyledi.
     28 İlde dolaşacak Tır¹in Rize”ye de geleceğini söyleyen MNG Kargo Karadeniz Bölge Müdürü Erdal Yıldırım amaçlarının “ Kobilere Diş Ticaret, Markalaşma, ürün geliştirme, Teşvik ve Destekler, Gider Tasarrufu konularında basın destekli bilgilendirme yapacaklarını söyledi.


    Yıldırım “ Kargo sektöründe yer alan MNG olarak sosyal sorumluluk projeleri konusunda öncülerden olan firmamız, Türkiye de ki kobilerde ihracat, Markalaşma, devlet destekleri hususunda bilinçlendirmeyi sağlamak, ihracatın ülke ekonomisine ve bireylere sağladığı faydaları anlatmak amacıyla bu yıl sosyal sorumluluk kampanyasını başlatarak çeşitli etkinlikler organize ediyoruz. Türkiye”yi sevmek yetmez, çok çalışmak başarmak ve Türkiye insanı ile bütünleşmek gerek, anlayışı ile 2003 yılında kurulan MNG, Türkiye”nin tarihi, doğal güzellikleri, ekonomisi ve el sanatlarını tanıtmak amacı ile “ Kentlerin Dili” çatısı altında 2007 yılında bir dizi etkinlik yaptık. Bu yıl da küçük orta ölçekli işletmeleri geliştirme ve destekleme idaresi başkanlığı ( KOSGEB), TSE, TOBB, TİM, ile ortaklaşa Kamu kurum uzmanlarının katılıp kobilerin standartlaşmaları, ihracat yanabilmelerini, devlet teşvik ve faydalarından yararlanabilmelerini, 2023 ihracat hedefine ulaşmak için neler yapabileceğini anlatıp kobilerde bilinçlendirme sağlamak amacıyla Türkiye genelinde 28 ili dolaşacak TIR”da Sivil toplum kuruluşları ile beraber her ilin kalkınmasına destek olmak amacındayız” dedi.

  Yıldırım “  19-20 Nisan tarihleri arasında kobi bilinçlendirme TIR” Rize de olacaktır” dedi.
Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2013, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73