banner72

MÜSİAD Gençlik Kuruluna Ziyaret

MÜSİAD Rize Şubesi Gençlik Kurulu, Rize Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Rize İçin Genç Girişim (RİGG) Derneği ve Çayeli Gençlik Derneğini misafir etti.

MÜSİAD Gençlik Kuruluna Ziyaret

Rize’deki gençlik çalışmalarının değerlendirilmesi ve yeni projeler için fikir alışverişi ile gerçekleşen programda, Gençlik Meclisi Başkanı Dilek Kansız, Rize İçin Genç Girişim Derneği (RİGGD) Başkanı Hatice Semiz ve Çayeli Gençlik Derneği Başkanı Vatan Karakaş tarafından derneklerinin faaliyetleri hakkında bilgi verildi.

MÜSİAD Rize Şubesi Gençlik Kurulu Başkanı Esra Alemdaroğlu, “MÜSİAD Rize Şubesi Gençlik Kurulu olarak bu akşam ilimizin aktif ve dinamik gençlik dernekleri ile bir araya gelerek, ilimizdeki gençlerin sorunları,  yapılan faaliyetler ve yapılabilecek projeler konusunda istişarede bulunduk. Bugüne kadar gençlik dernekleri, üniversite kulüpleri ve öğrencilerle işbirliği yaparak düzenlenen pek çok faaliyetin daha başarılı olduğunu, daha geniş kitlelere yayıldığını gördük. Rize için, gençler için yapılabilecek pek çok proje var; önemli olan sadece fikirlerin paylaşılması değil, fikirlerin harekete geçirilmesidir. Ziyaretlerimiz ve görüşmelerimiz sonucunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla yerele katkı sağlayabilmek, hem gençlerimizin kişisel gelişim sürecine hem de ilimizin gelişimine destek olabilmek gayesindeyiz. Gençlik Meclisi, Rize İçin Genç Girişim Derneği, Çayeli Gençlik Derneği ve Genç MÜSİAD yaptığı her çalışmada gönüllülüğü, dostluğu ve işbirliğini ön planda tuttuğu, aldığı kararları gerçekleştirdiği için başarılı olmaya ve ilerlemeye devam edecektir. Her derneğin kendi çalışması olduğu gibi, Rize için daha büyük projelere ortaklık ve işbirliği ile birlikte imza atılması için istişarelerimizi devam ettireceğiz. Bu şehir bizim, sorunları da bizim, çözümleri de yine bizlerde.” diyerek, ziyaretlerinden dolayı dernek başkanlarına ve üyelerine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2013, 18:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73