banner72

Nusret Bayraktar, Baba Ocağında Seçim Stardını Verdi

AK Parti Rize Milletvekili Adayı İstanbul Milletvekili Nusret Bayraktar, baba ocağında seçim çalışmalarına başladı.

Nusret Bayraktar, Baba Ocağında Seçim Stardını Verdi
Bayraktar, 12 Haziranda yapılacak seçimler için çalışmalarına baba ocağı olan Rize’nin Ardeşen ilçesinde başlayarak, ilk ziyaretini Ardeşen Mahalle Muhtarları Derneği ile Belediye Başkanlığına yaptı.

Dernek Başkanı Yunus Önkibar ve dernek üyeleri, Belediye Başkanı Mümtaz Sinan ile meclis üyeleri tarafından karşılanan Bayraktar, Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın emriyle Rize’den aday olduğunu belirterek, bölgeye uzaktan yaptıkları hizmetleri yakından yapmakla görevlendirildiğini söyledi.

- 2011 GENEL SEÇİM ANKETİ İÇİN TIKLAYINIZ...

AK Parti listesinde Rize’den milletvekili aday sıralamasının çok önemli olmadığını hatırlatan Bayraktar;”Gerek belediye başkanlıkları gerekse milletvekilliği ve TBMM’de yaptığım çeşitli komisyon başkanlığı ile üyeliklerinde bölge için elimden geleni yaptığım inanıyorum. Bu güne kadar uzaktan yaptığımız hizmetleri bundan sonra yakından yapmak için olarak Başbakanımız tarafından görevlendirdik. Bu görev süresince tüm hemşerilerimizle parti ve bölge ayrımı yapmadan Rize’den ful çıkacağız. Başbakanımız, bir bakan birde komisyon başkanını Rize’den aday boşuna göstermedi. Bölgemiz siyasi açıdan ne kadar stratejik bölge olduğu bir kez daha ortaya çıkmıştır.”dedi.

Bayraktarın kendilerine yaptıkları ziyaretten dolayı memnunluk duyduklarını dile getiren Ardeşen Muhtarlar Derneği Başkanı Yunus Önkibar, baba ocağına gelen milletvekili Nusret Bayraktarın Rize’den aday gösterilmesi bölge için kazanç olduğunu belirtti. (H. Küçük)AK Parti İstanbul Milletvekili Nusret Bayraktar’ın 12 Haziran seçimlerinde Rize’den aday gösterilmesi bölge için bir fırsat olduğunu dile getiren Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, “20 yıllık siyası hayatımda bu kadar mutlu olmamıştım. Başbakanımızın bölgeye Rize’ye ne kadar önem verdiği bir kez daha ortaya çıkmıştır. Rize için oluşturulan listeye bakıldığında Türk siyasetine yön verenler, bundan sonra Rize siyasetine yön vereceklerdir.”dedi

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2011, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73