banner72

Önce öldürüldü,sonra yakıldı

Mersin'de öldürüldükten sonra yakılarak yol kenarına atılmış ceset bulundu.

Önce öldürüldü,sonra yakıldı

Mersin'in Tarsus ilçesinde, öldürüldükten sonra karın bölgesinden benzin dökülerek yakılan ve ikiye bölünmüş olan bir erkek ceset bulundu.

Olay Tarsus'a bağlı Akçakocalı Köyü-Kızılyer mevkiinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, vatandaşların Akçakocalı Köyü yakınlarında tarlalar arasındaki ulaşımı sağlayan yolun kenarında bir ceset bulunduğu ihbarını yapmasına üzerine, olay yerine Tarsus İlçe Jandarma Bölük Komutanlığına bağlı ekipler geldi. Ekiplerin yaptıkları incelemede cesedin 20-25 yaşlarında bir erkeğe ait olduğu anlaşıldı.

Jandarma Olay Yeri İnceleme ekiplerinin ilk yaptıkları araştırmada, şahsın muhtemelen başka bir yerde öldürüldükten sonra, olay yerine getirilerek karın bölgesinden benzin dökülerek yakılmış olabileceği bulgusuna ulaştılar.

Yanmanın etkisiyle ikiye ayrılan cesedin kime ait olduğu ise tespit edilemedi. Cesedin bir gün önce getirilmiş olduğu tahmin edilirken, olayın kim ya da kimler tarafından yapılmış olduğu konusunda Tarsus Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından geniş kapsamlı soruşturma başlatıldı. Ceset otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.


Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2010, 22:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73