banner72

Özel Menderes okullarından, Artvin Polisine 166. Yıl Jesti

Artvin Özel Menderes İlköğretim Okulu, Polis Teşkilatı'nın 166. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla polisleri yemekte buluşturdu.

Özel Menderes okullarından, Artvin Polisine 166. Yıl Jesti

Artvin Özel Menderes İlköğretim Okulu, Polis Teşkilatı'nın 166. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla polisleri yemekte buluşturdu. Programda polisler, müzik dinletisi ile keyifli dakikalar geçirdi.

Özel Menderes İlköğretim Okulu, Polis Haftası münasebetiyle Artvin'de görev yapan polislere moral ve motivasyon amaçlı yemek organize etti. Artvin Emniyet Müdürü Muhsin Armağan ile birlikte çok sayıda polisin katıldığı yemeğin arkasından müzik ziyafeti verildi. Okulun çok amaçlı salonunda yapılan programda önce polis mensuplarına izletilen birbirinden ilginç slaytlar salonu kahkahaya boğdu. Arkasından yerel sanatçı Özgür Altunkaya'nın Bağlama ile çaldığı birbirinden güzel türkülere polisler de eşlik etti. Ankara havasının çalınması ile birlikte polis memurları kendilerini sahneye attı. Emniyet Müdür Yardımcısı Ethem Demircioğlu'nun okuduğu şiir ise salonda duygusal anları yaşanmasına sebep oldu.

Polislerimize motivasyon olmasını arzu ettiklerinden dolayı böyle bir program düzenlediklerini söyleyen Özel Menderes İlköğretim Okulu Müdürü Harun Var, "Meslek olarak polislik stresli bir iş. Gecesi gündüzü olmayan polislerimize böyle anlamlı bir haftada biz de biz jest yapalım istedik. Bir zaman dilimi bile olsa iş ortamından uzaklaşıp, keyifli dakikalar geçirmelerini hedefledik. Umarım polis arkadaşlarımız yaptığımız bu programdan memnun kalmışlardır. " dedi.

Menderes Koleji'ne teşekkür eden Artvin Emniyet Müdürü Muhsin Armağan da, "Gerçekten bizim için farklı bir zaman dilimi oldu. Çok keyifli bir program hazırlanmış. Yemekten sonra bizleri türkülerle buluşturan Menderes Koleji'ne teşekkür ediyorum. Artvin polisinin düşünülmesi ve böyle güzel bir ortama davet edilmesi bizleri memnun etti. " diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2011, 14:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73