banner72

Pazar AK Parti’de Genel Teşkilat Toplantısı

AK Parti Pazar Teşkilatı, ilçe binasında düzenlediği genel teşkilat toplantısında mahalle ve köy başkanları ile bir araya geldi.

Pazar AK Parti’de Genel Teşkilat Toplantısı
Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa’nın da katıldığı istişare toplantısına İlçe Başkanı Adem Yıldız, İl Genel Meclis Üyesi Rasim Çorbacı, teşkilat başkanı, seçim işleri başkanı, yerel yönetimler başkanı, gençlik kolları, kadın kolları, ilçe yönetimi ve mahalle ile köy başkanları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Pazar İlçe Başkanı Yıldız, Pazar’ı kazanmak için gece-gündüz demeden çalışmaya devam ettiklerini, bu sebeple siyasetin temelini teşkil eden mahalle ve köy danışma meclislerini çok önemsediklerini söyledi.

Köy ve mahalle başkanlarıyla da ayrıca bireysel toplantı yaptıklarını belirten Yıldız, teşkilat çalışması hakkında mahallede yapılanlar ve kalan sorunlar diğer taraftardan köy yatırımları ile ilgili sorunları değerlendirdiklerini sözlerine ekledi.

Yıldız, Genel Merkez tarafından bazı yeni kriterler istendiğini ifade ederek, “İlçemizde de 3 dönem görev yapan ve yapacak olan AK Parti belediye başkanları, ilçe başkanları ve teşkilat başkanları yeniden görev yapamayacakları için görevlerini ve bayrağı başka arkadaşlara devretmesi uygun olacağı bizden talep edildi. Aynı kriter genel başkanımız içinde geçerli. AK Parti geniş bir aile her zaman içinde görev yapacak kişiler vardır. Basında da yer aldığı gibi diğer tüm partilerin üye toplamı AK Partisi’nin sayısını bulamıyor. Onun için bu büyük ailede bir üye olarak bile görev almak çok kutsaldır. Bizde yeri geldiğinde görev alamayacağız. Bu anlamda kimse gücenmesine ve darılmasına gerek yok. Görevlerini tamamlayan başarılı arkadaşlarımızı onur edeceğiz ve farklı yerlerde görevlendirilerek vazifelerine devam edecekler” dedi.

İlçe Başkan Yardımcısı Yusuf Yıldırım ise, yeni görev alan teşkilat başkanlarına görevleri hakkında bilgi vererek, birlikte çalışacaklarını belirtti.

İl Genel Meclisi Üyesi Rasim Çorbacı’da köylere yapılan hizmetler hakkında köy başkanlarına bilgi verdi. Yapılması istenilen işleri ise not aldı.

Toplantı, AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar Pazar'da yapılan genel ve yerel icraatların değerlendirilmesinin yapılması ile sona erdi.


HABER GÜVEN
Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2013, 11:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73