banner72

Pazar Kaymakamı'ndan ziyaretler

5 ay önce göreve başlayan Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarına iade-i ziyaretlerde bulunuyor.

Pazar Kaymakamı'ndan ziyaretler

NACİ GÜVEN
5 ay önce Sivas’ın Yıldızeli ilçesi Kaymakamlığından Pazar Kaymakamlığına atanan Ümit Hüseyin Güney, göreve başlaması nedeniyle kendisine ziyaretlerde bulunan sivil toplum kuruluşları ile diğer kurumlara iade-i ziyaretlerde bulunuyor.
Kaymakam Güney, bugün ilk ziyaretlerini Pazar Şoförler Odası’na yaptı.
27009
 Bir süre önce 9. kez Şoförler Odası Başkanlığı’na seçilen Başkan Ekrem Kılıç’ı tebrik eden Kaymakam Güney, daha sonrası Minibüsçüler Kooperatifi, Ticaret Odası, Taşıyıcılar Kooperatifi, Ziraat Odası, siyasi partiler ve Halk Eğitim Kursları’na ziyaretlerde bulundu.
27010
Pazar’ın önemli sivil toplum kuruluşları bulunduğuna dikkat çeken Kaymakam Ümit Hüseyin Güney, “Göreve başladığımız dönemde gerçekleştirilen ziyaretler ve ilçemizi tanıma yönünde geçen 5 ayın sonunda hem iade-i ziyarette bulunmak ve hem de sorunların takibi, değerlendirmesi ile yeniden ele alınması anlamında sivil toplum kuruluşlarımız ile bir araya geldik. Kurumların akabinde esnaflarımız ve vatandaşlarımızla da bir araya gelip sorunlarımızı dertleşecek, birlikte çareler üreteceğiz” dedi.


Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2010, 08:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73