banner72

Pazar MYO Müdürü Karaoğlu’ndan, derneğe veda ziyareti

Pazar Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Şengül Alpay Karaoğlu, Pazar Eğitim Üniversite Birimleri Araştırma ve Geliştirme Derneği'ne veda ziyaretinde bulundu.

Pazar MYO Müdürü Karaoğlu’ndan, derneğe veda ziyareti
Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Pazar Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi dekanlığına atanan ve Pazar Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne de vekâlet edecek olan Prof. Dr. Fatih Seyis’e bugün görevi devreden Karaoğlu, Pazar Eğitim Üniversite Birimleri Araştırma ve Geliştirme Derneği'ne veda ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında Dernek Başkanı Abdullah Uzun, Karaoğlu’na şimdiye kadar yapmış olduğu çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi ile kitap verdi.

Dernek başkanı Abdullah Uzun, burada yaptığı konuşmasında, Karaoğlu ile Yüksekokulun gelişmesi için birlikte çalıştıklarını belirterek, “Hocamızın çalışmalarını çok yakından görerek şahit olduk. Tabi biz isterdik ki hocamız açılan fakültemizde de görev alarak gelişimlere imza atabilseydi. Derneğimizle çok uyum içerisinde çalıştı. Yapmış olduğu her şey için kendisine teşekkür ediyorum. Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’ndeki aslı görevinde de başarılar diliyorum. Allah yolunu açık etsin. Biz kendisinden akademik olarak çok şeyler bekliyoruz. İnşallah kendisini profesör olarak fakültemizde görürüz” dedi.

Karaoğlu ise yaptığı veda konuşmasında, şunları söyledi:
“ Yüksekokulumuzun açılışında Doç. Dr. Turan Yüksek ile başlayan çalışmalar ve daha sonra benim devam ettirdiğim, şimdi yeni hocamızın güzel bir şekilde devam ettireceğine inandığım çalışmalar yapılacaktır. 1,5 yıl içerisinde burada bir ekip çalışması yaptık. Hep birlikte başarı elde ettik. Bu çalışmalarımızda bize katkıda bulunan Pazar Kaymakamlığına, Pazar Belediyesine ve Pazar halkına çok teşekkür ediyorum. Burada ne yapmışsak önce Pazar’a sonra memleketimize ve gelecek kuşaklarımız içindir. Görevimiz bitmedi sadece kişi değişti. Ama amaç aynı, hedef aynı, yolumuzun açık olduğuna inanıyorum. Dernek olarak hepinize desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Ben, Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ile Pazar Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi için elimden gelenin en iyisini yapacağıma söz veriyorum.” 
Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2013, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73