banner72

PAZAR'DA PARKOMAT SİSTEMİ YENİLENDİ

Pazar Belediyesince şehir trafik düzeninin sağlanması amacıyla hizmete sunulan parkomat sistemi personel ve teknik donanımla yenilendi.

PAZAR'DA PARKOMAT SİSTEMİ YENİLENDİ

Cengiz Yıldırım
Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa ilkbaharla birlikte ilçeye gelecek olan vatandaşlara da trafik yönünden kolaylık sağlanabilmesi için yapılan düzenleme için “Parkomat hizmetimiz 09.07.2012 tarihinde hizmete girmişti. Personel yetersizliğinden tam kapasite çalışma yapamıyorduk. İşkur tarafından alınan elamanlarımızla bu hizmetimize yapmış olduğumuz takviyelerle artık her cadde ve sokakta hizmete başladık. Vatandaşlarımızın herhangi bir şikâyeti olduğunda irtibat telefonumuza ulaşabilirler.” diye konuştu.

parkomar1.jpg

Başkan Basa Pazar Belediye Meclisince alınan karar gereği ücretlerin belirlendiğini kaydederek, “Bu ücretler dışında resmi, engelli ve gazilerimizin araçlarından 24 saat ücret alınmayacaktır. Kamu kuruluşlarında çalışan personeller için ise aylık abonman ücreti uygulanacaktır. Ayrıca esnaflara ve vatandaşlarımıza ise istekleri halinde aylık abonman kartı ile ödeme kolaylığı sağlanmıştır. Parkomat çalışma saatlerimiz ise sabah 8.30, akşam 17.00’de sona erecektir. Bu saatler yaz ayında yeniden düzenlenecektir. Ayrıca pazar günleri parkomat ücretsizdir.” dedi.
İrtibat Telefonları: 0464 612 11 30-114

parkomat.jpg

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2013, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73