banner72

PAZAR'DAKİ İŞYERİNDE İLGİNÇ HIRSIZLIK!

Pazar'da hırsızlar, gece girdikleri dükkândaki el arabasına koydukları 300 kiloluk çelik para kasasıyla kayıplara karıştı!

PAZAR'DAKİ İŞYERİNDE İLGİNÇ HIRSIZLIK!

HÜSEYİN BAŞTOPÇU
Rize’nin Pazar ilçesinde yaşanan ilginç hırsızlık olayı herkesi şaşkına çevirdi. Pazar'da bir işyerinde yaşanan ilginç hırsızlık olayında hırsızlar, gece girdikleri dükkândaki el arabasına koydukları 300 kiloluk çelik para kasasıyla kayıplara karıştı!

hirsizlik02.jpg

Edinilen bilgiye göre, Pazar Çarşıbaşı Mevkii Turhan Tan Sokak’taki Yalçın Balta’ya ait inşaat ve yem malzemeleri satılan işyerine dün gece, kepengi keserek giren hırsızlar, parmak izi bırakmamak için, işyerinde satılmakta olan eldivenleri taktıktan sonra yine işyerinde satışı yapılan bir el arabasına yaklaşık 300 kiloluk çelik para kasasını yükleyerek kayıplara karıştı.

Sabah, işyerine gelen dükkân sahibi kepengin kesik olduğunu fark edince polise haber verdi.

hirsizlik01.jpg

İşyerine giren dükkân sahibi ve polis ekipleri çelik para kasasının yerinde olmadığını gördüler. Ayrıca iş eldivenlerinden bir takım ve tek tekerli el arabasından da bir adet eksik olduğu tespit edildi.

eldiven.jpg

Gece işyerinin önünde park halinde bir tır kamyonu bulunduğu ve hırsızların da bundan istifade ederek el arabasına yükledikleri çelik para kasasını götürdükleri anlaşıldı.

araba.20130222210407.jpg

Kasada az miktarda nakit para ile matbu evraklar bulunduğu belirtildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2013, 20:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73