banner72

Pazarspor hentbolda lider Amasya Atatürk Lisesi’ni ağırlıyor

Bayanlar Hentbol 1. Lig B Grubu'nda mücadele veren Pazarspor Bayan Hentbol Takımı, bugün kendi evinde Amasya Atatürk Lisesi Gençlik Spor Kulübünü ağırlıyor.

Pazarspor hentbolda lider Amasya Atatürk Lisesi’ni ağırlıyor
Lig’in yeni ekiplerinden Pazarspor, kendi evi ve seyircisi önünde ağırlayacak olduğu lig lideri Amasya Atatürk Lisesi Gençlik Spor Kulübü karşısında iyi mücadele vererek puan almak istiyor.

Pazarspor Kulüp Müdürü ve Hentbol Sorumlusu Ahmet Topaloğlu, yarın (27 Ocak 2013 Pazar günü) saat 16.00’da Pazar Mehmet Akif Pirim Spor salonunda Lig lideri ile karşılaşacaklarını belirterek, “Yarın taraftarımızın önünde Lig’in güçlü ekiplerinden ve lig lideri olan takım ile puan için mücadele edeceğiz. Artık takım olma yolunda ilerleme kaydettik. Yaptığımız takviyelerle gücümüzü kuvvetlendirerek puanlar almaya da başladık. Bu karşılaşmada rakibimizin gücünü biliyoruz, hocamız takımı ona göre hazırladı. Maçtan çıkan sonuç ne olursa olsun, biz emin adımlarla yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Topaloğlu, yarınki karşılaşmada taraftarları yanlarında görmek istediklerini, onların desteğine büyük ihtiyaç duyduklarını sözlerine ekledi.

Bu arada yarınki zorlu karşılaşma öncesi takıma moral açısından mangal keyfinde yemek verildi.
Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2013, 10:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73