banner72

Rize`de Salon Sporları Masa`ya Yatırıldı

Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde İl Müdürü Halil Pehlivan başkanlığında Basketbol,Voleybol ve Hentbol branşlarında faaliyet gösteren antrenörler ile toplantı yapıldı.

Rize`de Salon Sporları Masa`ya Yatırıldı

İl Müdürü Halil Pehlivan Toplantının başında yaptığı konuşmasında bu tür toplantılarla antrenörler ile daha sıklıkla  bir araya gelineceğine ve sorunlara çözüm arayışı içerisinde olunacağına vurgu yaptı. İl Müdürü Halil Pehlivan antrenörlere bundan sonraki takip edilecek süreçte her branşta faaliyet gösteren kulüplerle istişare edilip danışma kurullarının kurulacağını belirtti. Federasyon İl temsilcilerinin öneminden bahseden Pehlivan, "İl Temsilciliklerimiz ve antrenörlerimiz bizim rehberlerimizdir. Rize`de Her branş kendi içerisinde fikirler üretecek ve spor açısından paylaşım gerekçeleri göz önünde bulundurularak çözümler üretilecektir. Buradaki esas meselemiz bir çocuğumuzun bile geleceğini çalınmamasının çabasıdır. Özgün meselemiz ise sporu küçük yaşlarda gençlerin bilinç altına aktarılmasındaki çalışmalarımız olacaktır " diye konuştu.


 

 Sayın Pehlivan konuşmasının devamında "Şehrin dönüştürülmesi ve geliştirilmesi için bazı zorlukları göz önüne alıp bunların aşılamayacak olmadıklarına öncelikle bizim inanmamız gerektiğine, çocukların sadece derslere değil günlük hayattaki sorunlarına da çözümler üretip hayata bakış açılarına genişletmek için ve en önemlisi de sporun onların hayatındaki başarısını en güzel şekilde etkileyecek bir faaliyet olduklarını inandırmamız gerekmektedir" diye konuştu.
 İl Müdürü Halil Pehlivan konuşmasını "Salon Sporları ana branşlarda faaliyet gösteren antrenörler olarak sizlere gençlere aktarılacak olan bilgi ve tecrübenin dışında ,gayretli çalışmalarınızı da Rize için bekliyorum" diyerek sonlandırdı.
İl Müdürü Halil Pehlivanın açıklamalarının ardından antrenörler ile karşılıklı sorular ve çözümlerine ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2013, 21:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73