banner72

Rizeli İlköğretim Genel Müdürü İbrahim ER;

"İyi eğitim İyi Gelecektir"

Rizeli İlköğretim Genel Müdürü İbrahim ER;

A.Faruk Kalaycı’nın Haberi
İlköğretim Genel Müdürü İbrahim ER kendisini Ankara’da makamında ziyaret eden; Gazeteci Bayram Ali KAVALCI’ya genel müdürlük olarak son yıllarda eğitimde gençlerin geleceği ve başarısı noktasında yaptıkları önemli çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.
 Geçmiş eğitim kariyeri başarılarla dolu olan Rizeli İlk Öğretim Genel Müdürü İbrahim Er; Çocuklarımız özünün bilincine erişmiş, özgür ve sürekli yenilikler ortaya koyan bireyler olmaya en değerli varlıklarımızdır. Onların ve ülkemizin geleceği için ne kadar çalışsak azdır. Hiçbir mesai mefhumu gözetmeden gece gündüz çocuklarımızın başarısı için çalışıyoruz. Geneleceğin dünyasının yetişkini olarak çocuklarımızı en iyi, en donanımlı şekilde yetiştirmek zorundayız. Biliyoruz ki bizim yaşadığımız dünya ile onların yaşayacağı dünya aynı olmayacaktır. Bizler dünde bugünde yaşarken, çocuklarımız bugünde, yarında yaşayacaklardır. O nedenle kendilerini en iyi şekilde yetişmeleri ve kendilerini gerçekleştirme yolculuklarında hep onların yanında olacak bir misyon ve vizyon içersinde çalışıyoruz. Onların ruhen, bedenen, zihnen, sağlıklı ve dengeli yetişen, doğayı ve çevreyi koruyan, geliştiren, dünyanın her yerinde Türkün başarısını sergileyen iyi eğitimli ve iyi geleceğe sahip olmaları için her türlü yeniliği kullanarak çalışıyoruz.”dedi.
 İlköğretim Genel Müdürü İbrahim Er’i makamında Çaykur Eğitim ve Kurslar şube Müdürü ile birlikte ziyaret eden, gazeteci Bayram Ali Kavalcı’ya, Rize’yi ve bilhassa köyünü çok özlediğini söyleyen Genel Müdür ER; Çok yoğun mesai çalışmalarından dolayı şimdilik gitmeye fırsatının olmadığını dile getirerek, Rize’deki tüm eğitim camiasına ve vatandaşlarımıza sevgi ve selamlarını iletti.


Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2010, 23:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73