banner72

Rizespor Ulaş'ın Sözleşmesini Fesh Etti

Çaykur Rizespor basın sözcüsü Cengiz Mataracı Ulaş Ortakaya ile karşılıklı olarak sözleşmeleri fesih ettiklerini söyledi.

Rizespor Ulaş'ın Sözleşmesini Fesh Etti

Teknik direktör Ümit Kayıhan ile arasında sorun yaşayan ve daha sonra kaptanlığı elinden alınarak kadroya alınmayan Ulaş Ortakaya yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek takıma girememekten rahatsız olduğunu ve Rizespor'dan bu şartlarda ayrılmak istediğini söyledi.

Önceki sezon Rizespor'a gelen tecrübeli oyuncu sezon başında takım kaptanlığına getirilmişti. Son 5 haftadır kadroda yer almayan ve 18 e dahi alınmayan Ulaş Ortakaya kaptanlığının elinden alınmasının ardından uzun süredir bekliyordu. Yönetim kurulu ile bir araya gelen Ulaş oynamamaktan şikayet ederek takımdan ayrılmak istediğini söyledi.

Yönetim kurulu ile görüşen Ulaş karşılıklı sözleşmelerin fesih edilmesinden sonra tesislerden ayrıldı.

Konu ile ilgili Kulüp basın sözcüsü Cengiz Mataracı, yaptığı açıklamada, Ulaş'ın son haftalarda takımda yer bulamaması üzerine ayrılmak istediği yönündeki düşüncesini kendilerine ilettiğini söyledi.

Bunun üzerine oyuncuları ile yaptıkları görüşme sonucunda sözleşmeyi karşılıklı olarak feshettiklerini bildiren Mataracı, ''Ulaş, takıma önemli katkıları olan iyi bir oyuncumuzdu. Yaptığı katkılardan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki futbol yaşamında da başarı diliyorum'' dedi

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2010, 17:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73