banner72

Rizespor'da Ümit Kayıhan dönemi

Rizespor'da Mehmet Şansal'ın yerine teknik direktörlük görevine getirilen Ümit Kayıhan, Rize'ye gelerek Mehmet Cengiz Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenledi

Rizespor'da Ümit Kayıhan dönemi

 

MUSTAFA BAYRAK
Çaykur Rizesor'un yeni teknik direktörü Ümit Kayıhan, başarıya aç bir teknik adam olduğunu belirterek, "Takımda bazı kopuklar var bunları gidermek için çalışacağım" diye konuştu.

 

 

 

 

Banka Asya Birinci Lig takımlarından Çaykur Rizespor'da Mehmet Şansal'ın yerine teknik direktörlük görevine getirilen Ümit Kayıhan, Rize'ye gelerek Mehmet Cengiz Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenledi.

Kayıhan, sezona büyük beklentiler ile başlayan takımın bekleneni verememesi nedeniyle kendisine görev verildiğini belirterek, "Verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağım. Başarıya aç bir teknik adamım. Rizespor'u ben her zaman lider ve şampiyon takım olarak gördüm. Şimdi niye buralarda diye bunu tartışmak gerekiyor. Tek tek futbolcuları ele aldığımızda hepsi ayrı bir değer, ancak istenen sportif başarı bir türlü yakalanamamış. Bu sportif başarıyı yakalamak için inancım tam. Bu takımı iyi yerlere getireceğiz. Her takımın hedefi şampiyonluktur. Bu konuda sabra ihtiyaç var. Takımda tespit edilen bazı kopukluklar var. Bunları kapatmak zorundayız. Başarı sadece sahada alınmıyor. Başarıyı tetikleyen dış faktörler var. Bunları çözmemiz lazım. Zamanla yarışacağız. Çünkü bir yarışma içerisindeyiz. Şuanda takımın Play - Off'a kalması en büyük hedef olacaktır. Bu hedef için uğraş vereceğiz. Öncelikle hedefimiz Play - Off olacaktır. Bunu yakalayınca sonra ikinci etabı düşüneceğiz" dedi.
27025
Bu arada Kayıhan'ın yardımcılıklarını Malik Gençalp, Çağlayan Çağlar, Serkan Demir, Cevdet Çapa ve Mehmet Ali Karaca yapacak.

MUSTAFA VE CELİL TAKIMA KATILDI

Öte yandan transferin son gününde Malatyaspor'dan alınan Celil Sağır ile Diyarbakırspor'dan alınan Mustafa Özkan takıma katıldı.
27026
Çaykur Rizespor ile 1.5'ar yıllık sözleşme imzalayan iki oyuncu takımın başarısı için elinden geleni yapacaklarını söylediler.

Mustafa Özkan "Hedefi olan bir takıma geldim. Tesisleri ve stadyumu gördüm. Her şey çok güzel.Burada olmaktan dolayı mutluyum. Benim annem, babam ve dedem ailece Rizeliyiz. Memleketimde olmak ayrı bir güzel duygu, takımı en iyi yere getirmek için bilgi ve yeteneğimiz ortaya koyacağız" dedi.


Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2010, 14:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73