banner72

Sarıgül`ün Rize`de Kullandığı Cümleye Tepki

Çamlıhemşin`e bağlı Ayder yaylasında kalabalığa seslenen Şişli Belediye başkanı Mustafa Sarıgül`ün kullandığı cümle tepki yarattı.

Sarıgül`ün Rize`de Kullandığı Cümleye Tepki
Çamlıhemşin`e bağlı Ayder Yaylasında gerçekleştirilen kardan adam şenliğine katılan Şişli belediye başkanı Mustafa Sarıgül`ün halka seslenirken kullandığı `` İktidarın bunca baskısına rağmen dimdik ayakta olan belediye başkanımızı tebrik ediyorum`` cümlesi Çamlıhemşin`de yankı yarattı.
 
Kardan adam şenliğinde toplanan kalabalığa seslenen Sarıgül iktidar partisine yüklenirken Sarıgül`ün İktidarın Ayder`e yaptığı , yapacağı ve Belediyeye bağlı mahallelerde bile iktidar partisinin verdiği uğraşlar ile yaptığı yatırımlardan habersiz olduğu anlaşıldı.
 
SARIGÜL`E YAPILAN YATIRIMLAR AKTARILAN KAYNAKLAR ANLATILMADI
 
Ayder`de yapılacak olan Türkiye`nin en lüks kayak merkezinin Belediye yetkilileri tarafından Sarıgül`e anlatılmaması soru işaretlerine neden oldu.
 
Rize`nin enç ok araç ve kaynak desteği alan Belediyeler arasında bulunan Çamlıhemşin belediyesinin nasıl bir baskı gördüğünü anlamadıklarını belirten ilçe halkı Sarıgül`e tepki gösterdi. Çamlıhemşin belediyesine Bakanlıklardan gönderilen araçlar ve kaynakların bile yerinde kullanılamadığını belirten İlçe halkı ``Çamlıhemşinli`nin isteklerine cevap veremeyen ve dört yıldır imkansızlıklar ile yakınan bir belediyecilik anlayışı var. Belediye imkansızlıklar ile yakınma yeri değil halka hizmet verme makamıdır.Emeksiz yemek yok. Çalışırsan ve üretirsen olur. Çalışıp üretirseniz sonuç alırsınız. İşin özü budur. İktidar veya muhalefet hiç fark etmez, kimden ne talep giderse bunların çözümü konusunda iktidar partisi elinden gelen neyse yapar. Çünkü sonuçta kazanan Çamlıhemşin olacaktır. Çamlıhemşin’in kazanacağı bir konuda imtina edeilebilir mi ? Biz bu memleketin insanlarıyız. Kim hangi taleple giderse iktidar partisinden sonuna kadar destekçisi bulur, vekiller olsun Bakanlar olsun ellerinden geleni yaparlar. Ve yapılanlarda ortadadır.” dedi.
Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2013, 08:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73