banner72

Süper Kızlar, Rize Günlerinde…

THF Bayanlar Süper Lig Rize Temsilcisi Ardeşen GSK, Rize Günleri Etkinliklerini Ziyaret Ederek Rize’lilerle Buluşmanın Mutluluğunu Yaşadı.

Süper Kızlar, Rize Günlerinde…

THF Bayanlar Süper Liginin 17. Haftasında Orduspor İle Ankara’da Karşılaşan ve Karşılaşmadan 36-30 Galip Ayrılarak Lig’de Hedeflediği 4.lüğü Garantileyen Ardeşen GSK, Sevincini Rize Günleri Etkinliklerine Giderek Rize’lilerle Paylaştı.

Atatürk Kültür Merkezindeki Rize ve Rize’nin İlçelerine Ait Standları Bir Müddet Gezen Ardeşen GSK’lı Kızlar, Daha Sonra Teknik Direktör Hüsnü Kemal Durak ve Takım Kaptanı İlke Şen eşliğinde Ardeşen Standında Yer Alan Ardeşen Evini Ziyaret Etti.

Burada Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, Özel İdare Müdürü Dursun Yaşaroğlu ve İlgili Kişilerce Karşılanan Sporcular Hatıra Fotoğrafı Çektirdikten Sonra, Atmaca Standına geçerek Simgeleri Olan Atmaca Kuşu İle Hatıra Fotoğrafı Çektirdiler.Daha Sonra Ardeşen Halk Eğitim Merkezini Ziyaret Eden Süper Kızlar, Burada Ardeşen Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ertan Berberoğlu ve Bayan Hocalar Tarafından Ağırladı.Bir Süre Burada Yöresel Ürünleri İnceleyen ve Alışveriş Yapan Sporcu Kızlar, Daha Sonra Hatıra Fotoğrafı Çektirdikten Sonra Stanttan Ayrıldı.

Hemşin Stant’ını da Ziyaret Eden Sporcular Burada Hemşin Kaymakamı Faruk Erdem ve Hemşin Özel İdare Müdürü Rauf Oğuz Tarafından Ağırlandıktan Sonra Kendilerine Kaymakam Erdem Tarafından Çeşitli Hediyeler Takdim Edildi.

Ekip Daha sonra Çaykur Stant’ını da Ziyaret Ederek Çaykur Yetkilileri Orhan ve Ali Kabaoğlu ile Hatıra Fotoğrafı Çektirdi.

Daha Sonra Bir Süre Horon Halkasına Katılan Ardeşen GSK Ekibi, Programı Dolayısıyla Rize Günleri Etkinliklerinden Ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2013, 16:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73