banner72

Süper Kızlar, Yuvaya Döndü!

Hafta Sonu Kendi Evi ve Seyircisi Önünde Yeni Mahalle Belediyespor ile Kader Maçına Çıkacak Olan Ardeşen GSK’nın Süper Kızları Ankara’daki Kampı Tamamlayarak Ardeşen’e Döndü.

Süper Kızlar, Yuvaya Döndü!

THF Bayanlar Süper Liginin Karadeniz Temsilcisi Ardeşen GSK, 1 Haftalık Ankara Kampını Tamamladıktan Sonra Ardeşen’e Dönerek Hafta Sonu Kendi Evi ve Seyircisi Önünde Ağırlayacak Olduğu Yeni Mahalle Belediyespor Hazırlıklarına Devam Etti.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Ardeşen MYO Spor Salonunda Çalışmalara Devam Eden Bordo-Beyazlı Ekip, Hafta Sonu Taraftarına Galibiyeti Armağan Etmenin Hesaplarını Yapıyor.

Lig’de 4.lük İçin Kader Maçı Olarak Görüşen Yeni Mahalle Karşılaşması Öncesi Sıkı Bir Çalışma İçerisine Giren Teknik Direktör Hüsnü Kemal Durak, “Lig’de Yakaladığımız Çıkışı, Bu Hafta Sonu da Sürdürmek İstiyoruz. 1. Devre de Ankara Deplasmanında Mağlup Ettiğimiz Yenimahalle Belediyespor’u Kendi Evimiz ve Taraftarımız Önünde de Mağlup Ederek Avrupa İçin Avantaj Yakalamak İstiyoruz. 3 Mart Pazar Günü, Saat 14:30’da, RTE Üniversitesi, Ardeşen MYO Spor Salonunda Oynanacak Olan Karşılaşmaya Tüm Taraftarımızı Bekliyoruz.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2013, 21:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73