banner72

Telekom’dan Pazar’a konsept bayi

Bir süre önce Rize il merkezinde açılan Armada'nın ardından Telekom, 2. örnek konsept bayiliği, düzenlenen törenle Pazar'da hizmete açtı.

Telekom’dan Pazar’a konsept bayi

ERFA Türk Telekom Bayiliği Pazar’da düzenlenen törenle hizmete açıldı. Şakir Cevher ve Hasan Çakmak ortaklığında hizmete açılan ERFA Türk Telekom Bayiliği için düzenlenen açılış törenine Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Belediye Başkanı Ahmet Basa, Telekom Rize İl Müdürü Rüstem Koçal, Türk Telekom Bayi Saha Müdürü Murat Ünal, Rize İl Telekom Operasyon Müdürü Şamil Aydın, Müşteri İlişkileri Uzmanı Mehmet Özder, Ofis Yöneticisi Hamza Kandemir ile vatandaşlar katıldı.
26796
Açılış öncesi bir konuşma yapan Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, bilgi teknolojilerinde son yıllarda baş döndürücü gelişmeler yaşandığına dikkat çekerek, “Bizler her ne kadar çağın insanı olsak da bilgi teknolojilerinde yaşanan gelişmelere ayak uydurmakta bir hayli zorlanıyoruz. Ancak ülkemiz, halkımız; yaşanan değişimlere, gelişimlere hızla adapte olmaktadır. Bugün yaşanan yenilik, bir sonraki gün olmadığı zaman, eksikliği hissedilmektedir. Halkımızın bilgi teknolojilerine daha modern bir şekilde ulaşması anlamında; Pazar’a, Telekom’a yakışır bir konseptte hizmete sokulan bu işletmenin herkese hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
26797
Açılışın ardından Türk Telekom Bayi Saha Müdürü Murat Ünal Telekom’un çalışma sistemiyle ilgili Kaymakam Güney’e bilgiler verdi.
26798
Telekom Rize İl Müdürü Rüstem Koçal da yaptığı açıklamada iller arasında Rize’de ilk olarak ARMADA ile başlayan yeni konsept bayilerin ilçeler arasında da ilk kez Pazar’da hizmete girdiğini belirterek, “Türk Telekom olarak geniş bir hizmet ağıyla hizmet vermeye çalışıyoruz. Ocak 2010 sonuna kadar Konuş Türkiye kampanyası son sürat devam ediyor. Eylül 2008- Eylül 2009 tarihleri arasındaki ortalama fatura tutarınızı hesaplıyor, bulduğumuz ortalama değeri 100 ile çarpıyoruz. Yani sizi son bir yıl fatura ortalamanızın 100 katına kadar bedava konuşturuyoruz. Hiçbir tarife ayrımı olmaksızın tüm bireysel abonelerimizin yararlanabildiği Konuş Türkiye kampanyası için taahhüt de yok ekstra ücret de. Müşterilerimiz bu ve benzeri tüm kampanyalardan faydalanmak, merak ettikleri konuları öğrenmek için örnek konsept mağazamıza müracaat edebilirler” dedi.


Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2010, 15:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73