banner72

Terbıyık; Füze kalkanları , patriot füzeleri neyin nesi?

Saadet Partisi Ardeşen Gençlik Kolları Siyasi İşler Başkanı Katip TERBIYIK Düzenlendiği Basın Toplantısında Türkiye’ye yerleştirilmesi planlanan ‘füze kalkanları’ ile ilgili tepkilerini dile getirdiği bir açıklama yaptı.

Terbıyık; Füze kalkanları , patriot füzeleri neyin nesi?

Terbıyık Açıklamasında Şunları Kaydetti;
Gerçekten halkımız Suriye'den Türkiye'ye bir saldırı yapılacağınımı düşünüyor?

Peki, Malatyamızın bağrına Kürecik beldemize bu füze kalkanları niçin yerleştiriliyor ?

Sonra 3 gazi ilimize, Adana'mıza, Kahramanmaraş'ımıza, Gaziantep'imize haçlıların füzeleri niçin yerleştiriliyor?

Acıda olsa biz ifade ediyoruzki Müslümanları vurmak için yerleştiriliyor.''

Patriot bataryalarının Türkiye'ye yerleştirilmesi konusunda NATO'nun süratle aldığı karar ve akabinde Başbakan'ın Türkiye topraklarının aynı zamanda NATO toprağı olduğu konusundaki açıklamaları işin vahamet ve ciddiyetini ortaya koyması bakımından önem arz etmektedir.

Türkiye önce Suriye batağının içine çekildi, ardından kasıtlı olarka yanlız bırakıldı. Türkiye mülteci sayısı yüzbin rakamını aşması durumunda Birleşmiş Milletler'in devreye girmesini istemiş, 'tampon bölge' önerisini dillendirmişti. Mülteci sayısı bugün yüzbini aştı. Bu durum başta Birleşmiş Milletler olmak üzere kimsenin umrunda değil. Suriye'de doğan otorite boşluğu en çok PKK'nın işine yararken, Malatya'ya kurulan 'Radar Sistemi' Türkiye'nin Rusya ve İran'ı karşısına almasına neden oldu. Sistemin İsrail'in güvenliği için İran'a karşı kurulduğunu bilmeyen yoktur.

Türkiye'nin izlediği dış politika nedeniyle Irak yönetimi ile arası bozuk. Son olarak Suriye'ye karşı NATO'dan patriot füzesi isteyen Türkiye, bölge ülkeleriyle yeni bir gerilimin eşiğinde. Bu durumdan çıkar sağlayan tek ülke ise İsrail. İsrail'in en büyük destekçilerinden NATO Patriotların Türkiye'ye verilmesini şarta bağladı. Türkiye'den İsrail'in NATO tatbikatlarına katılmasını engelleyen vetosunu Patriotlar karşılığında çekmesi istendi. Türkiye buna boyun eğdi. Batının istediklerine boyun eğen Türkiye önce yalnızlaştırıldı, ardından her türlü isteğe boyun eğecek bir duruma sokuldu.

Biz ARDEŞEN SAADET GENÇLİĞİ olarak bütün bu olanların bilincindeyiz. Her ne suretle olursa olsun bütün bu oyunları bozacak bir gençlik geliyor. Oda '' MİLLİ GÖRÜŞ '' Gençliğidir. Bunun tek temsilcisi '' SAADET PARTİSİ' dir. ''

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2013, 22:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73