banner72

Topbaş'tan Arhavi'ye de 4X4

Başkan Topbaş, Arhavi Belediyesine bir jest daha yaptı.

Topbaş'tan Arhavi'ye de 4X4
banner75
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Dr. Kadir Topbaş, Yusufeli ve Arhavi belediyelerine ağabeylik yapmaya devam ediyor.
 
Arhavi Belediyesi Basın Bürosunun haberine göre; birçok iş makinesi ve araç yardımı yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun bir dediğini iki etmiyor. Arhavi belediyesine bu sefer de fen işlerinde ve diğer birimlerde kullanılmak üzere sıfır kilometre 4x4 araç hibe etti.
 
http://www.08haber.com/resimler/haber/arhavibelediyesijlpB.jpg
 
Her defasında Arhavi’yi ve halkını soran Başkan Kadir Topbaş, Arhavi’yle sanki İstanbul’un bir ilçe belediyesiymiş gibi ilgileniyor ve sorunlara ortak oluyor.
 
Geçtiğimiz günlerde İstanbul düzenlenen Belediyeler Birliği seminerinde bir araya gelen iki başkan, Arhavi Belediyesi bünyesinde ihtiyaç duyulan iş makineleri ile ilgili görüşmelerde bulunmuşlar ve Başkan Kadir Topbaş tarafından önümüzdeki günler için başka iş makinelerinin de Arhavi Belediyesi bünyesine kazandırılacağının sözünü vermişti.
 
Bu bağlamda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından hibe edilen bir araç daha Arhavi Belediyesine teslim edildi.

Arhavi Belediyesinin hizmetine sunulmuş olan bu yeni binek tipi araç her türlü iş koşulları için kullanılabilecek donanıma ve güvenliğe sahip durumda bulunuyor.

Kaynak : 08 Haber Merkezi


Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2010, 21:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73