banner72

Tunca Belediyespor İlk Resmi Maça HAZIR!

Tarihinin İlk Resmi Karşılaşmasına Bu Cumartesi Günü Çıkacak Olan Tunca Belediyespor, Hazırlıklarını Tamamladı.

Tunca Belediyespor İlk Resmi Maça HAZIR!

Rize 2. Amatör Küme’nin Yeni Ekiplerinden Tunca Belediyespor, Tarihinin İlk Resmi Karşılaşmasına Bu Cumartesi Günü Saat 13:00’da Kendi Evi ve Seyircisi Önünde Çıkacak.

Çayeli Ekibi Aşıklarspor’u Ağırlayacak Olan Tunca Belediyespor, Hazırlıklarını Ardeşen Vali Erdal Ata Stadında Sürdürdü.

Teknik Direktör Osman Balcı ve Yardımcıları Eşliğinde Çalışmalarını Sürdüren Tunca Belediyespor Rejenerasyon Çalışması Yaptığı İdmanla Hazırlıklarını Tamamladı.
Konuyla İlgili Lazhaber’e Açıklamalarda Bulunan Balcı, “Tunca Belediyespor Kulübü Olarak Tarihimizin İlk Karşılaşmasına Bu Cumartesi Günü, Kendi Sahamız ve Seyircimiz Önünde Çıkacağız. Maça Çıkmadan Önce de Futbol Tarihimizin ve Sezonun Açılışını Gerçekleştireceğiz. Tunca Halkıyla, Kulüp Yönetimiyle, Teknik Ekibiyle ve Oyuncularıyla Son Derece Heyecan Doluyuz. Bu Heyecanın Bizlere Üst Ligi Getireceği İnancı İçerisindeyiz. Bu Cumartesi Günü Saat 12:00’da yapılacak olan Sezon açılışımıza ve Ardından Başlayacak olan maçımıza Ardeşen Halkının yoğun ilgisini bekliyoruz. Bu tarihi başlangıcımızda hemşerilerimizin yanımızda olmasını istiyoruz.” Dedi.

Tunca Belediyespor’un Kalesi Emin Ellerde!

Tunca Belediyespor Yeni Kurduğu Kadrosunda Bulundurduğu Kaleciler, Takıma Büyük Güven Sağlıyor. Kaleci Antrenörü Murat Zengin’in Oluşturmuş Olduğu Kaleci Kadrosunda Samet Büyüksofuoğlu, Ömer Köse, Kazım Balcı ve Cumali Aytemiz isimleri yer alıyor.

Karşılaşma Bilgileri:

Tunca Belediyespor – Çayeli Aşıklar
Tarih: 16 Mart 2013 Cumartesi – 12:00
Stad: Ardeşen Vali Erdal Ata Stadı

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2014, 17:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73