banner72

Türkiye partisi Rize'de Gelişiyor

Eski AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdullatif Şener'in Genel Başkanı olduğu Türkiye Partisi, Rize'de teşkilatlanma çalışmalarını devam ettiriyor.

Türkiye partisi Rize'de Gelişiyor

Türkiye Partisi Rize İl Başkanı Süleyman Kalyoncu partisinin il teşkilatını oluşturmaya başladıklarını belirterek ilçelerde ise başta, Başbakan'ın da baba ocağı olan Güneysu ilçesinde örgütlerini oluşturduklarını açıkladı.

TP Rize İl Başkanı Süleyman Kalyoncu yaptığı açıklamada, teşkilatlanma çalışmalarını ince eleyip sık dokuyarak yaptıklarınıı belirterek gelinen aşamayı değerlendirdi.

Kalyoncu, “Teşkilatlanma çalışmalarını ince eleyip sık dokuyarak yapıyoruz. Başbakanlar şehri olan Rize’de yeni bir oluşum kurmada zorlanacağımızı bekliyorduk. Ama şu zamana değin hiçbir zorluk çekmedik” dedi.

Rize’de TP Genel Başkanı Abdullatif Şener’e yoğun bir ilgi olduğunu belirten Kalyoncu, “Rize’deki bu ilgi beni çalışmalarımda tetikledi. Ankara’daki siyasetçiler heyecanını yitirdiği ve umut ışığı olmaktan çıktığı şu günlerde bizim bu dinamiğimiz ve heyecanımız önemlidir. Tüm çalışmalarımızı seçime endeksliyoruz” dedi.

Türkiye genelinde altı ayda teşkilatlanmayan il kalmadığını belirten Kalyoncu sloganlarının ise “Demokratım ama CHP’li değilim, milliyetçiyim ama MHP’li değilim, Müslüman’ım ama AKP’li değilim, çünkü ben TÜRKİYE PARTİLİYİM” şeklinde olduğunu açıkladı.

İşte Türkiye Partisinin Rize’de teşkilatlanma çalışmalarını tamamladığı bazı ilçe ve beldeler,

Güneysu ilçe teşkilatı;
Başkan: Sinan Sancaktutan
Hasan Karaosman
Kadem Ali Usta
Avni Sancaktutan
Mustafa Sancaktutan
Azmi Sancaktutan
Süleyman Sancaktutan
Derepazarı İlçe Teşkilatı;
Başkan: Hakan Demirel
Bayram Demirel
Hasan Ceylan
Ahmet Van
Sultan Köse
Sinan Tevetoğlu

Kendirli Beldesi Teşkilat;
Başkan: Mehmet Bayraktar
Davut Güveli;
İbrahim Koç
Mustafa Yilmaz
Davut Serdar

Gündoğdu Beldesi Teşkilatı;
Başkan: Osman Saruhan
Aydın Kurtuluş
Ahmet İşçi
Zihni Murat Memişoğlu
Deniz Sönmez

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2010, 21:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73