banner72

Vali Çakır, Yeni Şube Müdürlerini Kabul Etti!

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREVE YENİ BAŞLAYAN 13 ŞUBE MÜDÜRÜNÜ, VALİ ÇAKIR MAKAMINDA KABUL ETTİ

Vali Çakır, Yeni Şube Müdürlerini Kabul Etti!
Rize Valisi Nurullah Çakır, İl Milli Eğitim Müdürü Saffet Yıldırım ve beraberinde müdür yardımcıları ile 652 sayılı MEB.Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ve il milli eğitim müdürlüklerinin yeniden yapılandırılması sonucu ilimize tahsis edilen ve göreve başlayan 13 yeni şube müdürünü, Makamında kabul etti.

Vali Çakır, kabul esnasında; toplumumuzun geleceğine sağlıklı bir şekilde yön vermek istiyorsak, eğitim ruhunun en iyi şekilde yakalanması gerektiğini ifade ederek, “Türkiye’nin kendine hedef koyduğu vizyonu yakalayabilmesinin yolu eğitimden geçiyor, bu konuda Başbakanlığımızın ve Milli Eğitim Bakanlığının hazırlamış olduğu bir çok proje mevcut. Bizler çocuklarımızın geleceği için bu argümanları en iyi şekilde değerlendirerek, yerelde hazırlayacağımız yeni projelerle bu konuya katkı sağlamalıyız” dedi.

Vali Çakır, ayrıca; ‘Hayat Boyu Öğrenme’ kapsamında daha interaktif  modeller yapmamız gerektiğini ifade ederek, tüm Milli Eğitim camiasına ve göreve yeni atanan 13 şube müdürüne başarı dileklerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2013, 09:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73