banner72

Yardımcı; Rafting de, Amiral Gemisi RİZE!

Gelişmekte Olan Spor Branşları Yönetim Kurulu Üyesi, Rize İl Temsilcisi Fikret Yardımcı Lazhaber’e Yaptığı Özel Açıklamada, Rafting de Amiral Gemisinin Rize Olduğunu Söyledi.

Yardımcı; Rafting de, Amiral Gemisi RİZE!

Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu'nu genel kurulunda yönetim kurulu üyeliğine seçilen Fikret Yardımcı, kurul sonrası Ankara Başkent öğretmen evinde Lazhaber’e özel açıklamalarda bulundu.

Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu'nun 3 genel kurulunda 36 oy alan Haydar Doğan’ın Başkanlığa seçildiğini belirten Yardımcı, “82 delegenin katıldığı olağan genel kurulda 72 delege oy kullanırken, iki oy geçersiz sayıldı. 72 delegeden, 36 delegenin oyunu alan Haydar Doğan federasyonun yeni başkanı seçildi. Diğer başkan adayı Adem Yakıncı ise 34 delegenin oyunu aldı. Benle birlikte Artvin’li hemşerimiz İşkur genel Müdürü Nusret Yazıcı ve Rize’li hemşerimiz Adnan Kahya yönetim kurulu üyeliğine seçilen isimler oldu. Bundan sonra Rafting’de Amiral Gemisi Rize Olacaktır.” Dedi.

Yardımcı, 1 hafta önce Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonunun Rize İl Temsilciliği görevine getirildiğini anımsatarak, “Bugün de Federasyonumuzun 3. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Kurulda 2 oy farkla seçimi kazanan taraf olduk. İlk yönetim kurulu toplantısını da Rize’de yapacağız. Seçilen yeni yönetim kurulu Rize’yi gerçekten çok önemsiyor. Yeni dönemde Rize Valimiz Nurullah Çakır’ın da destekleri ile yeni federasyon başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte rafting adına çok önemli çalışmalara imza atacağız. Artık Fırtına Vadimiz ve Rize’miz kazanan taraf olmuştur.” Dedi.

Yardımcı, Federasyonun bu boyuta gelmesinde katkı sağlayan Eski Rize Valisi, Şimdi ki İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Seyfullah Hacımüftüoğlu’na, Rize Valisi Nurullah Çakır’a, Rize İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin’e, Ardeşen Özel İdare Müdürü Dursun Yaşaroğluna ve İşadamı Faruk Taşkın’a teşekkür dileklerini iletti.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2013, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73