banner72

Yaşaroğlu’ndan Rize Günleri İçin Özel İsimlere Özel Teşekkür!

Ardeşen İlçe Özel İdare Müdürü Dursun Yaşaroğlu, Rize Günleri Dolayısıyla Bir Teşekkür Mesajı Yayımladı.

Yaşaroğlu’ndan Rize Günleri İçin Özel İsimlere Özel Teşekkür!

Ardeşen İlçe Özel İdare Müdürü ve Rize Günleri Etkinliklerinin Ardeşen Koordinatörü Dursun Yaşaroğlu, Özel Bir Mesaj Yayımladı.

Yaşaroğlu Mesajında;

Rize Günlerinin Bu Büyük Başarıya Ulaşmasında ve Organizasyonun Büyümesi Noktasında Göstermiş Olduğu Çaba İçin Rize Valisi Nurullah Çakır’a Çok Teşekkür Ettiğini Kaydeden Yaşaroğlu, “Enerjisi, Dinamikliği, İlgi ve Alakası, Bizlere Verdiği Cesaret Örneği İle Sürekli Arkamızda Duran Sevgili Rize Valimiz Nurullah Çakır’a Teşekkürü Bir Borç Biliyorum. Varlığı Rize İçin ve Bizler İçin Gerçekten Çok Büyük Bir Şanstır” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, Adalet ve Kalkınma Partisi Rize Milletvekili Nusret Bayraktar’a da Özel Bir Teşekkür İleten Yaşaroğlu, “Kendisi Ankara’ya Gitmeden ve Ankara’ya Gittikten Sonra Bir Çok Kez Ziyaret Ederek Arkamızda Olduğunu Belirtmiş ve Bu Duruşu Bizlere Organizasyonun Daha da Başarılı Olabilmesi Konusunda Cesaret Vermiştir. Bu Konuda Sayın Vekilimiz Bayraktar’ın Göstermiş Olduğu Hassasiyet Bizleri Çok Mutlu Etmiştir. Moral ve Motivasyonumuzun üst seviyelere taşımıştır. Şahsım, Mensubu Bulunduğum Kurumum, Komisyon Üyeleri ve Ardeşen Halkı Adına Kendisine Çok Teşekkür Ediyorum.” Dedi.

Bu Yılki Rize Günleri Etkinlikleri Çalışmalarının Başladığı İlk Günden Bu Yana da, Komisyonumuzda Yer Alan İsimlere Güvenerek Bizleri Onure Eden, Almış Olduğumuz Her Kararın Arkasında Durarak Bizlere Destek Çıkan Değerli Ardeşen Kaymakamımız İlyas Memiş’e de Teşekkürü Bir Borç Bildiğini Kaydeden Yaşaroğlu, “Ankara’daki Etkinliklerimiz Boyunca Bizlere Tecrübesi, Bilgi ve Birikimi ile de Büyük Katkılar Sağlamıştır. Her şeyden Önemlisi Bizlere Güvenerek Bizleri Çok Büyük Derecede Onure Etmiştir. Öte yandan, Rize Günleri çalışmaları kapsamında bizlere sağlamış olduğu maddi ve manevi bir çok destekten ötürü de kendisine çok teşekkür ederim.” Dedi.

Rize İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin’e de Bir Teşekkür Mesajı Yayımlayan Yaşaroğlu, “Siyasi Birikimi, Bilgi ve Tecrübesi, Siyasi ve Bürokrasi Çevresi Sayesinde Bir Çok Zorluğu Aşmamıza Emek Sağlayan Çok Değerli Rize İl Genel Meclis Üyemiz Hakan Gültekin’e de Teşekkürlerimi İletmek İstiyorum. Enerjisi ve Sinerjisi ile bizlere büyük kolaylıklar sağlamıştır.” İfadelerini kullandı

Rize İl Genel Meclis Üyeleri Dursun Ali Balsüzen ve Dursun Ofluoğlu’na da Teşekkürlerini İleten Yaşaroğlu, “Etkinliklerin Başından Sonuna Gerek Fikirleri, Gerek Şahsi Destekleri ve Gerekse de Ellerinde Bulunan Yetki ve İmkân Çerçevesinde Sağladıkları Katkılardan Ötürü de Kendilerine Çok Teşekkür Ediyorum.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2013, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73