banner72

Yatırımlarla refah seviyesi artacak

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal Ensar Vakfı Sohbetlerine Devam Ediyor.

Yatırımlarla refah seviyesi artacak
Karal, önceki haftalarda olduğu gibi, Rize’de bulunduğu günler içerisinde Pazar günü sabah namazının ardından Ensar vakfında vatandaşlar ile buluşmaya devam ediyor.

Bu Pazar ki sohbette Özellikle 2012 yılında yapılan yatırımların değerlendiren  Karal “ sabah namazlarının ardından güzel bir sohbet serisi tutturmuş durumdayız. Her Pazar günü burada sabah namazının ardından sizlerle birlikte olmaya çalışıyorum. Görüyorum ki geçen hafta olduğu gibi bu hafta da aramızda yeni arkadaşlarımız var. Hepiniz hoş geldiniz ” dedi.

Sohbete katılanlar arasında çiçeği burnunda Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Pehlivan, Rize Öğretmenevi Müdürü Necmettin Yavaşı ve Memur Sen Rize İL Başkanı Resul Usta`da vardı

Konuşmasına devam eden Karal “Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl Rize için verimli bir yıl oldu. 2012 de yapılan yatırımlarla birlikte şehrimizin refah seviyesi birkaç kat daha arttı. İnanıyorum ki 2013 yılında yapacağımız yatırımlar ile birlikte şehrimizin refah seviyesi daha da artarak Rize’yi daha yaşanılır bir seviyeye getirecektir. Ben buradan geçen haftalarda olduğu gibi yine vatandaşlarımıza seslenerek Pazar sabahları herkesi buraya bekliyorum” şeklinde konuştu.

Sabah namazının ardından başlayan sohbet 2012 yılının değerlendirilmesi ve vatandaşlardan gelen taleplerin dinlenmesinin ardından son buldu.

Sohbet sonrası ise esnaf ziyaretinde bulunan AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal yapımı tamamlanmakta olan Rize Belediyesi parkını gezerek yürütülmekte olan çalışmaları yerinde inceledi.
Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2013, 11:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73