Advert

Prof. Haberal'dan Pazar'a hastane sözü

Ankara Pazarlılar Derneği Başkanı Selahaddin Bal, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa ve STK başkanlarıyla ziyaret ettikleri Prof. Mehmet Haberal'dan ilçeye hastane sözü aldıklarını söyledi.

Prof. Haberal'dan Pazar'a hastane sözü
Bu içerik 25386 kez okundu.

Bir dizi ziyaret için Ankara’ya giden Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, AK Parti Rize İl Genel Meclisi Üyesi Rasim Çorbacı, Şoförler Odası Başkanı Osman Yüksel, 4 Nolu Nakliyeciler Kooperatifi Başkanı Turan Karahan, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ekrem Kılıç; Ankara’daki Pazar Evi’ne de uğrayarak burada Pazarlılar Derneği Başkanı Selahaddin Bal ve yönetim kurulu üyelerinin misafiri oldular.

haberal2-003.jpg

Pazar heyeti ile birlikte Pazarlı Profesör Mehmet Haberal'ı da ziyaret ettiklerini söyleyen Ankara Pazarlılar Derneği Başkanı Selahaddin Bal, "Sayın Haberal’dan Pazar için hastane sözü aldık. Yatırımlarını Pazar’a kaydırma sözü aldık. Hayata geçirmek için girişimlere başlayacağız." dedi.

haberal1-004.jpg

Dernek Başkanı Bal, yaptığı açıklamada  “Gerek Ankara’da yaşayan gerek iş nedeniyle Ankara’ya gelen tüm hemşirelerimizi; buluşma, dertleşme, hasret giderme, sorunları masaya yatırıp tartışma noktası olan derneğimizde ağırlamaktan mutlu olduk. Pazarı konuştuk, Pazar için neler yapmamız gerektiği konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Sayın vekilimiz Osman Aşkın Bak ile Pazar’ın yatırımlarını, havalimanı kış turizmi ile ilgili projeleri ve eski radar üssünü konuştuk. Pazar’dan gelen heyetle, ilçemizin iftiharı, bilim adamımız, iş adamımız Sayın Mehmet Haberal’ı da makamında ziyaret ettik. Türkiye’nin birçok noktasını hastaneleriyle süsleyen Haberal’dan Pazar için hastane sözü aldık. Yatırımlarını Pazar’a kaydırma sözü aldık. Hayata geçirmek için girişimlere başlayacağız. Biz Ankara Pazarlılar Derneği olarak Ankara’da pazarlıların gözü kulağı olma misyonunu üstlendik. Ankara’da yaşayan, buraya her hangi bir nedenle yolu düşen tüm Pazarlılar’ı soluklanmaya bekliyoruz. Her Perşembe, ruhu ve kendini genç hisseden hemşerilerimizle Karadeniz türkü topluluğumuzla Karadeniz türkülerini icra ediyoruz. Anlaştığımız iki hocamızla tulum ve horon kursları düzenledik. Özbay Demirciler hocamız cumartesi, pazar; Ali Yılmaz hocamız çarşamba, cumartesi günleri kültürümüzü gençliğimizle birleştiriyor. Ankara’da kültürümüzü yaşatıyoruz” dedi.

dernek3-003.jpg

dernek4-003.jpg

dernek5-003.jpg

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
TEMEL YAŞAR(Türk enerji Sen Genl Bşk.Yrd.)     2017-03-02 Süper bir gelişme.Pazar için son zamanlarda duyduğum en güzel haber.
erkan     2017-03-01 PAZARIMIZIN GURUR ABIDESI DOKTORUMUZ ÖZEL HASTAHANE YAPACAZ DIYE SÖZ VERDIYSE NE MUTLU PAZAR HALKINA .İNŞALLAH.TAKDIR EDILECEK BIR DURUM..GURURUMUZ PROF.DR.MEHMET HABERAL
REMZI GEDIK     2017-02-28 TAKTIR EDILECEK KIŞI GURUR DUYUYORUZ
REMZI GEDIK     2017-02-28 TAKTIR EDILECEK KIŞI GURUR DUYUYORUZ
REMZI GEDIK     2017-02-28 TAKTIR EDILECEK KIŞI GURUR DUYUYORUZ
Cem Haberal     2016-11-12 @ali aymer Zamanında hastane yapmak istediğinde 500 bin lira gibi astronomik bir rakam istenmişti bu halka bu bile çok fazla. Saygılar.
Burak HABERAL     2016-11-12 Ne kadar tanıyosun mehmet haberalı ali aymer efendi ? Yapmak Mecburiyetinde de Değil .
Ahmet Ön     2016-11-10 Kendi milletini aşağliyan cahil diyen densizler acana sayın cumhurbaşkanımız veya damatları beya çocukları böyle birşey yapsalardi acaba böyle yorummu yapacaklardı çok merak ediyorum. Ha şimdi hepbir ağız tabiki olumlu karşılardık diyecekler amma durust deyiller kimse kusura bakmasın
Melek Şeremet Aslıyüksek     2016-11-10 bu bizler için büyük bir nimet.ama bu nimeti bilmeyen cahiller saçma sapan yorum yapıyorlar yazık.istemeyen o hastaneye gitmez o kadar
Ali Ergul     2016-11-10 Yapsın 200 adam iş imkanidoğar
Ali Aymer Demircioğlu     2016-11-10 Ben tam yerındeyım
Ali Ergul     2016-11-10 Dağda kaldın ali abi
Ali Aymer Demircioğlu     2016-11-10 Buyuk yatırım omu. Para kazanacak pazarı guzel bı soyup sogan a cevırecek hayırına bı hastahane yapsın
Hatice Sandıkçı     2016-11-10 Aferin ona çok güzel böyle Rizeli az bulunur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X