Advert

Rize’de PKK alarmı verildi

TWİTTER’DAN atılan bir mesaj Rize’de polisi alarma geçirdi.

Rize’de PKK alarmı verildi
Bu içerik 12626 kez okundu.

PKK terör örgütün yeni eylem planlarını deşifre etmeye çalışan istihbarat birimleri, ‘andokamed3’ twitter hesabından ‘TAK intikam için bir bombalı araç patlatır, Rize meydanında’ şeklinde yapılan bir paylaşım tespit etti. Yapılan araştırma üzerine Twitter kullanıcısının PKK/KCK terör örgütü mensubu Roza kod adlı 1992 Van doğumlu Semra Timur olabileceğini belirlendi.

EMNİYET Genel Müdürlüğü, istihbarat birimlerinden gelen bilgiyi Rize Emniyet Müdürlüğü ile paylaştı. Paylaşımı yapan örgüt üyesi tüm yurtta aranırken, Rize Emniyet Müdürlüğü ise istihbarat ve terörle mücadele şube müdürlüğü ekiplerinin yanı sıra tüm birimlerle birlikte kentte olağanüstü bir çalışma başlattı. Sivil ekiplerle birlikte kentte kuş uçurmayan güvenlik güçleri, kente giriş noktalarında aramaları sıklaştırdı.

RİZE Emniyet Müdürlüğü, bir twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşım üzerine alarma geçti.

Kenttin giriş çıkışlarında aramalar sıklaştırıldı.

PAYLAŞIMI YAPAN PKK’LI BELİRLENDİ

Bir twitter mesajı Rize’de polisi alarma geçirdi. PKK terör örgütün yeni eylem planlarını deşifre etmeye çalışan istihbarat birimleri, ‘andokamed3’ twitter hesabından ‘TAK intikam için bir bombalı araç patlatır, Rize meydanında’ şeklin yapılan bir paylaşım tespit etti.  Yapılan sincan escort araştırma üzerine Twitter kullanıcısının PKK/KCK terör örgütü mensubu Roza kod adlı 1992 Van doğumlu Semra Timur olabileceğini tespit etti.

POLİS TERÖRİSTİ HER YERDE ARIYOR

Emniyet Genel Müdürlüğü, istihbarat birimlerinden gelen bilgiyi Rize Emniyet Müdürlüğü ile paylaştı. Paylaşımı yapan örgüt üyesi tüm yurtta aranırken, Rize Emniyet Müdürlüğü ise istihbarat ve terörle mücadele şube müdürlüğü ekiplerinin yanı sıra tüm birimlerle birlikte kentte olağanüstü bir çalışma başlattı. Sivil ekiplerle birlikte kentte kuş uçurmayan güvenlik güçleri, kente giriş noktalarında aramaları sıklaştırdı. Bu arada tüm kentlere gönderen bilgide, teröristin yakalanması ve gerekli güvenlik tedbirleri alınması istenildi. 

GelişimTV

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
mehmet     2017-01-05 resmi yokmu o karinin bizede verin belki yolda denk geliriz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X