Ayder Yaylasında Giriş Ücreti Alınmayacak!

Haftasonu Ayder Yaylasında Düzenlenecek Olan 'Kardan Adam Şenliğinde' Giriş Kapısından Ücret Alınmayacağı Açıklandı.

Ayder Yaylasında Giriş Ücreti Alınmayacak!
Bu içerik 7214 kez okundu.

Rize'nin Çamlıhemşin ilçesine Bağlı Ayder Yaylasında bu yıl 10.su düzenlenecek olan 'Kardan Adam Şenlikleri' hakkında Ardeşen'den yayın yapan Vitamin FM'e konuşan Çamlıhemşin Belediye Başkan Vekili Mustafa Kestioğlu, 28 - 29 Ocak 2017 tarihlerinde Ayder Yaylasında düzenleyecekleri şenlikte festival günlerinde vatandaşlardan giriş kapısından ücret alınmayacağını, ayrıca festivale katılan vatandaşlara da ücretsiz yemek dağıtılacağını söyledi.

Şenlik ile ilgili tüm çalışmaların aksamadan devam ettiğini ifade eden Kestioğlu, "Sadece şenliğimizin konser bölümü ülkemizde gelişen üzücü olaylar sebebiyle iptal edilmiştir. Ancak, Festival günlerinde vatandaşlardan giriş kapısından ücret almayacağız. Ayrıca festivale katılan vatandaşlara da ücretsiz yemek dağıtacağız. Etkinlikler kapsamında Aziz Şehitlerimizin anısına karda meşaleli yürüyüş programı da düzenleyeceğiz." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Önemi yok     2017-01-26 Sehitlerimize tabiki sayımız sonsuz onlar için gerekirse 10 senede yas tutarız velakin o kadar sehitlere saygısı varsa belediye Başkanımız Sayın Osman hasimoglu neden yılbaşında otelinde parti verip havai fisekler patlattı? Bu konserin yapilmama sebebi şehitler değil sehitlerimizin üstünden yalan diyerek bahane ederek konser iptal diye açıklama yapmasın. Saygılarımla.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X