banner72

Ayder Kentsel Dönüşüm Projesinde İlk Kazma Otopark İçin Vuruluyor

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Ayder Kentsel Dönüşüm Projesinde ilk kazmanın otopark için vurulacağını söyledi.

Ayder Kentsel Dönüşüm Projesinde İlk Kazma Otopark İçin Vuruluyor

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, TOKİ Başkan Yardımcısı Mustafa Levent Sungur ve daire başkanlarıyla bir araya gelerek Ayder’deki  kentsel  dönüşüm proje çalışmalarının son durumuyla ilgili bir toplantı düzenledi.

Milletvekili Avcı, Rize’de çalışmalarına devam ediyor

Rize merkezde esnaf ziyareti yaparak güne başlayan Avcı, Hemşin Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar ve Çamlıhemşin Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Teşkilat mensuplarıyla bir araya gelerek seçimlerde göstermiş oldukları çalışmalar ve başarılardan dolayı teşekkür etti.

Milletvekili Avcı ziyaretlerinin ardından Çamlıhemşin Belediyesinde düzenlenen toplantıda TOKİ Başkan Yardımcısı Mustafa Levent Sungur ve beraberindeki daire başkanlarıyla bir araya geldi. Ayder’deki dönüşüm çalışmalarının son durumu hakkında bilgiler aldı. Toplantıya Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu, ilçe başkanı Ömer Altun  il genel meclis üyeleri ve Ayder esnaflarının temsilcileri de katıldı.

Milletvekili Avcı programları sonrasında yaptığı açıklamada, “31 Mart yerel seçimleri  sonrasında belediyelerimizi ziyaret etmiştik. Hemşin ve Çamlıhemşin belediyelerimizi ise ziyaret edememiştik onları da bugün ziyaret ederek hem belediye başkanlarımıza hayırlı olsun dedik hem de teşkilatımızla bir araya geldik.” dedi.

Avcı, Çamlıhemşin Belediyesinde düzenlenen Ayder kentsel dönüşüm proje toplantısıyla ilgili  bilgi  vererek,  “Bugün TOKİ başkan yardımcımız ve daire başkanlarımızla berber verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Önceden  açıkladığımız üzere  Ayder kentsel  dönüşümünü başlatıyoruz. İlk noktamız, uzun zamandır üzerine çalışılan 1700 araçlık otopark olacak. Bu otoparkın proje çalışmaları tamamlanmış durumda. Son derece çevreci doğayla uyumlu bir proje çıkmıştır. Ve yakın zamanda yapımına başlıyoruz. Ayder'deki hemşehrilerimizin mağdur olmaması için süreci  son derece şeffaf, katılımcı ve çoğulcu bir anlayışla yönetiyoruz. Proje tamamlandığında dünyanın en özel turizm beldelerinden biri  Ayder olacak. Oradaki esnaf arkadaşlarımızda bundan faydalanacaklar. Bu noktada Çamlıhemşinli hemşehrilerimizin de desteğini bekliyoruz.” diye konuştu.

avci,-“ayder-kentsel-donusum-projesinde-ilk-kazma-otopark-icin-vuruluyor”-(1).jpgavci,-“ayder-kentsel-donusum-projesinde-ilk-kazma-otopark-icin-vuruluyor”-(2).jpgavci,-“ayder-kentsel-donusum-projesinde-ilk-kazma-otopark-icin-vuruluyor”-(3).jpgavci,-“ayder-kentsel-donusum-projesinde-ilk-kazma-otopark-icin-vuruluyor”-(4).jpg

avci,-“ayder-kentsel-donusum-projesinde-ilk-kazma-otopark-icin-vuruluyor”-(5).jpgavci,-“ayder-kentsel-donusum-projesinde-ilk-kazma-otopark-icin-vuruluyor”-(6).jpgavci,-“ayder-kentsel-donusum-projesinde-ilk-kazma-otopark-icin-vuruluyor”-(7).jpgavci,-“ayder-kentsel-donusum-projesinde-ilk-kazma-otopark-icin-vuruluyor”-(8).jpg

avci,-“ayder-kentsel-donusum-projesinde-ilk-kazma-otopark-icin-vuruluyor”-(9).jpg

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73