Çay, Doğa ve Gençlik Filmleri Festivali'ne doğru

Festival kapsamında gerçekleştirilecek Kısa Film Yarışması için başvuru süreci başladı Kaynak: Çay, Doğa ve Gençlik Filmleri Festivali'ne doğru

Çay, Doğa ve Gençlik Filmleri Festivali'ne doğru

Rize'de düzenlenecek Çay, Doğa ve Gençlik Filmleri Festivali kapsamında gerçekleştirilecek Kısa Film Yarışması için başvuru sürecinin başladığı bildirildi.

Rize Valiliğinden yapılan açıklamada, Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü desteği ile Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü tarafından 20-23 Eylül 2018 tarihleri arasında Çay, Doğa ve Gençlik Filmleri Festivali düzenleneceği belirtildi.

Rize'nin ve bölgenin doğal, yöresel, kültürel ve tarihi değerlerinin tanıtılmasında, gelecek nesillere aktarılmasında, özellikle gençleri sinema filmi, kısa film ve belgesel filme yönlendirmeye teşvik etmeyi amaçlayan festival kapsamında Kısa Film Yarışması düzenleneceği aktarılarak, yarışmaya başvuruların başladığı kaydedildi. 

Açıklamada, yarışmaya ilgililerin çay, doğa ve gençlik temalarında hazırladıkları kısa filmlerle katılabilecekleri ifade edilerek, başvuruların 10 Eylül 2018 tarihi mesai bitimine kadar devam edeceği aktarıldı.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2018, 11:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Yandex.Metrica