banner72

Mesut Yılmaz'ın Sağlık Durumu Nasıl ?

Akciğer rahatsızlığı sonrası sağlık durumu merak edilen Eski Başbakan ve Eski Rize Milletvekili Mesut Yılmaz'dan sağlık durumuyla ilgili merakları giderecek açıklama...

Mesut Yılmaz'ın Sağlık Durumu Nasıl ?

Ocak ayında akciğer ameliyatı olan ve doktorların ziyaretçi yasağı koyduğundan sağlık durumu merak edilen Eski Başbakan ve Eski Rize Milletvekili Mesut Yılmaz sosyal medya hesabından sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu. Önleyici kemoterapi tedavisi gördüğünü kaydeden Yılmaz, “Her şey normal seyrinde devam etmektedir” dedi.

Yılmaz'ın açıklaması şöyle: “Sağlık durumumu merak eden arkadaşlarım,dostlarım ve sosyal medya aracılığıyla sayfayı mesaj yağmuruna tutan takipçilerim için bilgilendirme:

Ocak ayında yaptırdğım rutin sağlık kontrolünde akciğerimde kanserli tümör tesbit edilmesi nedeniyle 23 Ocak tarihinde İstanbul Florance Nightingale hastanesinde Prof.Dr.Alper Toker nezaretinde başarılı bir operasyon geçirdim.Halen Prof.Dr.Sualp Tansan nezaretinde önleyici kemoterapi tedavisi görüyorum.Grip salgını ve enfeksiyon sebebiyle görüşmelerime sınırlama getirdiler.Her şey normal seyrinde devam etmektedir.İlgilenen yorum yapan ve arayan herkese teşekkür ediyorum.

En derin saygı ve sevgilerimle.”

mesut-yilmaz-kanser-tedavisi-goruyor.jpg

YORUM EKLE
YORUMLAR
Jale mamuk
Jale mamuk - 3 yıl Önce

SAYIN başbakanım bir an evvel sağlığınıza kavuşmayı rabbim nasip etsin işAllah.cok geçmiş olsun .Allah ailenize ve bizlere bagislasin sizi .ALLAHA emanet olun .saygilar.

Emine NEBİOĞLU
Emine NEBİOĞLU - 3 yıl Önce

Çok geçmiş olsun Acil şifalar dilerim dualarım sizlerle

SIRADAKİ HABER

banner74

banner73