RİZE AK PARTİ MİLLETVEKİLİ KİM OLSUN ANKETİ

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri Öncesi, Rize'de Yapılan Kamuoyu Araştırma Anketinde Çarpıcı Sonuçlar Ortaya Çıktı.

RİZE AK PARTİ MİLLETVEKİLİ KİM OLSUN ANKETİ

Bilindiği Üzere, Geçtiğimiz Hafta AK Parti Genel Merkezinde Tamamlanan Mülakatların Ardından Aralarında AK Parti Eski İl Başkanı Muhammed Avcı, Eski İl Genel Meclis Başkanı Rahmi Metin ve Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz'un da Yer Aldığı 6 İsim Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Sunulmuştu.

Haftasonu Rize Merkez ve İlçelerinde Partiye oyunu vereceğini söyleyen 2500 Kişi İle Yüz Yüze Görüşerek Gerçekleştirilen Kamuoyu Araştırmasında ise Çarpıcı Sonuçlar Ortaya Çıktı.

2500 Kişi ile Yüz Yüze Yapılan Anket Sonucuna Göre, Katılımcıların % 38'si Eski İl Başkanı Muhammed Avcıyı Milletvekili Olarak Görmek İstiyor. % 25 ile Mevcut Milletvekili Hasan Karal İkinci Sırada Yer Alırken, % 24 İle üçüncü sırada yer alan Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz da ön plana çıkan diğer isimlerden. Katılımcıların % 9'u ise Rahmi Metin ismini Vekil Olarak Görmek istiyor.

Geriye kalan % 4'lik kısımda ise diğer isimler yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 09:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
bayram
bayram - 2 ay Önce

:))

Oğuzhan Uzunömeroğlu
Oğuzhan Uzunömeroğlu - 2 ay Önce

Sn. Başkan S. RAUF OĞUZ u görmek isterim.

ALİ YAZICIOĞLU
ALİ YAZICIOĞLU - 2 ay Önce

İNŞALLAH HİÇBİRİ OLMAZ

Osman bozkan
Osman bozkan - 2 ay Önce

Her daim taze kan diyorum ve S.Rauf Oğuz diyorum

SIRADAKİ HABER