banner72

Rize İl Pandemi Kurulu Toplantısında Yaş Çay Sezonu Görüşüldü

Rize İl Pandemi Kurulu Toplantısı Vali Kemal Çeber başkanlığında video konferans yöntemi ile gerçekleştirildi. Toplantıda yaş çay sezonu ile ilgili yapılacak çalışmalar geniş çaplı değerlendirildi.

Rize İl Pandemi Kurulu Toplantısında Yaş Çay Sezonu Görüşüldü

Gerçekleştirilen toplantıya,  Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Kalkandere Kaymakamı Sercan Yılmaz, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Hakan Dedebağı İl Sağlık Müdürü Dr.Mustafa Tepe, Tarım ve Orman İl Müdürü Şafak Bulut ve İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman video konferans yöntemi ile katılırken, Cumhuriyet Başsavcısı Önder Kemal Sekücü, Vali Yardımcıları Abdullah Şen ve Ahmet Dalkıran da Valilik makamında iştirak etti.

Valilik Makamında Video Konferans yöntemi ile gerçekleştirilen toplantıda yaklaşan çay sezonu geniş çaplı olarak değerlendirildi.

Vali Çeber, toplantının çok verimli geçtiğini ifade ederek, "İlimizde yaklaşan çay sezonunu ve bu kapsamda uygulayacağımız yöntemler ve karşılaşabileceğimiz sorunlara karşı alacağımız tedbirleri en ince ayrıntısına kadar değerlendirdik. Çay sezonu ilimizde en büyük hareketliliğin yaşandığı dönemlerden bir tanesi. Aynı zamanda ülke olarak Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı da yürüttüğümüz bir mücadele var. Bu iki konuda bizler için çok hassas." şeklinde konuştu.

rize-il-pandemi-kurulu-toplantisi-video-konferans-yontemi-ile-gerceklestirildi-(1).jpgrize-il-pandemi-kurulu-toplantisi-video-konferans-yontemi-ile-gerceklestirildi-(4).jpgrize-il-pandemi-kurulu-toplantisi-video-konferans-yontemi-ile-gerceklestirildi-(2).jpg

http://www.olay53.com/d/other/rize-il-pandemi-kurulu-toplantisi-video-konferans-yontemi-ile-gerceklestirildi-(3).jpg

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73