banner72

Aykut Demir'den Trabzonspor'a Tazminat Cevabı

Trabzonspor, tazminat ödediği Aykut Demir’in parasını faiziyle birlikte aldığını açıklamıştı. Aykut bu açıklamaya, İslami kimliğimi ortaya koyarak bunun üzerinden bir mağdur edebiyatı yapmalarını son derece talihsiz buluyorum. yanıtını verdi..

Aykut Demir'den Trabzonspor'a Tazminat Cevabı
Trabzonspor kulübünün eski futbolcusu Aykut Demir 'e ödenen tazminat hakkında kullanılan sert ifadelere Aykut'tan yanıt geldi.

"İSLAMİ KİMLİĞİMİ KULLANMALARI TALİHSİZLİK"

Aykut Demir yazılı bir ifadeyle şu sözleri söyledi:

Trabzonspor tarafından şahsıma yapılan açıklamaya karşı beyanatımdır. Hiç bir şekilde geçerli bir sebep sunulmadan sözleşmemin fesh edilmesiyle mağdur edilerek ayrıldığım Trabzonspor'un asılsız yalanlamalarını kabul etmiyorum. 2 yılı geçen davanın sonuçlanmasıyla kulübün haddini aşan bir şekilde İslami kimliğimi ortaya koyarak bunun üzerinden bir mağdur edebiyatı yapmalarını son derece talihsiz buluyorum.

"6 BOYUNCA TELEFONLARIMA CEVAP VERİLMEDİ"

Ne acıdır ki yağ ölçüm testini bahane ederek sözleşmemi tek taraflı fesh ederek şahsımı adeta vasıfsızlaştırıp transfer döneminin bitmesine çok kısa bir süre kala düzmece bir fesh planlayıp futbol hayatım bitirilmeye çalışılmıştır ve bu benim için manevi bir yıkım olmustur. Daha önceki süreçte alacaklarımı taksitlendirmeye gidip aramızda ödeme planı oluşturduk ama Trabzonspor kulübü maalesef buna uymadı. 6 ay boyunca telefonlarıma cevap verilmedi. Kadrosunda yer aldığım süreçte aylarca para alamamama rağmen dava etmediğim dava edenlerin daha sonraki dönemde baş üstüne çıkarıldığı kulübüm bana maalesef başka seçenek bırakmamıştır. Trabzonspor kulübü ödeme gününe iki gün kala daha önce kulüple yapmış olduğum fakat kulübün uymadığı ödeme planı ve taksitlendirme gibi önerilerle geldiler.

"HELAL PARAMA KARIŞMADAN HAKKIM OLAN PARAYI ALDIM"

Öncelikle ve özellikle şunu belirtmek isterim ki Müslüman Türk vatandaşı olarak karşı taraftan talep ettigim değil, dava üzerinden sonuçlanan faizin hiç bir şekilde kendi şahsi helal parama karışmadan hakkım olan paramı alıp geri kalanın ihtiyaç sahibi Türk vatandaşlarımıza aktarılacağını belirtmek isterim!

TrabzonsporTrabzonspor'dan Eski Futbolcusuna Faiz Tepkisi: Ahlaki Değerleri Yüksek Diye Biliyorduk

Aykut Demir,Trabzonspor

Kaynak: HABERLER.COM

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2018, 21:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73