banner72

Canlı yayında çağrı yaptı! "Savaşa herkes girecek"

Trump'ın ekonomik savaşı hakkında konuşan ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, "Bu bir savaş. Herkes parasıyla ülkesinde yatırım yapmalı" dedi.

Canlı yayında çağrı yaptı!

Türkiye'ye karşı başlatılan ekonomik savaşta tüm vatandaşlara görev düştüğünü söyleyen Dilmen, "Paralara el konulacağı nereden çıktı anlamadım. Düşmanı sadece dışarıda aramamak lazım." ifadelerini kullandı.

İŞ ADAMLARINA SESLENDİ

Türkiye'nin güçlü bir ülke olduğunu belirten Rıdvan Dilmen, "Trump diye bir vatandaş çıkıp deli saçması şeyler söyleyecek. Türkiye'yi ele geçirmeye çalışacak, olur mu öyle şey? Büyük iş adamlarımızın, bu ülkeden para kazanmış insaların, kimsenin günahını almak istemem ama paraları bir yerlere götürmüşlerse eğer, bu ülkeye yatırım yapmaları gerekiyor." dedi.

 

 

Kendisinin döviz bırakmadığını ve TL'ye çevirdiğini ifade eden Dilmen, "Ben bu ülkede para kazandım, bu ülkede Rıdvan oldum. Hamal olursun, futbolcu olursun kim olursan ol. Buralarda milyar dolarlar kazanan insanların yine ülkemize yatırım yapması gerektiğini düşünüyorum. Bu ülkenin evladıysak bu savaşa herkes girecek." şeklinde konuştu.

Kaynak: HABER7.COM

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73