banner72

Cansu Tosun kimdir? Kaç yaşında, aslen nereli? Detaylı hayatı...

Pek çok televizyon ve beyaz perde projelerinde adından söz ettiren başarılı ve yetenekli oyuncu Cansu Tosun kimdir? Tıpkı kendisi gibi oyunculuk performansıyla milyonların gönlünde taht kuran Erkan Koçak Köstendil ile evlenecek Cansu Tosun aslen nereli, kaç yaşında? Sempatik ve güz

Cansu Tosun kimdir? Kaç yaşında, aslen nereli? Detaylı hayatı...

Almanya'nın Nürnberg kentinden doğup büyüyen ve burada birbirinden çeşitli Alman markalarının yüzü olan ve oyunculuk dışında fotomodellikte de kendini gösteren Cansu Tosun, son dönemlerdeki oyunculuk başarısıyla büyük bir çıkış yakalayan Erken Koçak Köstendil ile dünya evine girmeye hazırlanıyor. Show TV ekranlarında yayın hayatına hız kesmeden devam eden Çukur dizisinde Vartolu karakteriyle heyecan fırtınası estiren Erkan Koçak Köstendil ile hayatlarını birleştirecek Cansu Tosun'un kim olduğu, hayatı ve kariyerine dair tüm bilinmeyenler gündemin merkezine yerleşerek merak edilen ve sorgulamaya alınan konular arasına girdi. Peki, gerek televizyon ekranlarında birçok dizi projesinde, gerekse beyaz perdede pek çok önemli projede yer alan Cansu Tosun kimdir? Bir Deli Sevda, Familya, Bugünün Saraylısı ve Göç zamanı gibi dizilerde oyunculuk yeteneğini sergileyen Cansu Tosun aslen nereli ve kaç yaşında? İşte, hem güzel hem de başarılı ve yetenekli oyuncu hakkında her şey...

Cansu Tosun'la evlenecek Erkan Kolçak Köstendil kimdir? Bilinmeyenler!

cansu tosun

 

ERKAN KOÇAK KÖSTENDİL İLE EVLENECEK CANSU TOSUN KİMDİR? HAYATI....

Erkan Koçak Köstendil ile hayatlarını birleştirip sonsuz bir birlikteliğe imza atacak isim Cansu Tosun, 26 Ocak 1988 tarihinde Almanya'nın Nürnberg kentinde hayata gözlerini açmıştır.

Hem baba hem de ae tarafından Kayseri kökenli olan Cansu Tosun, henüz erken yaşlarda iken dans ve bale alanında eğitim almıştır.

Başarılı ve yetenekli oyuncu Cansu Tosun, son derece ilgi duyduğu oyunculuk alanında ilerlemek adına İstanbul'a yerleşme kararı aldı. Akabinde, kendini geliştirebilmek ve oyunculuk kariyerinde iyi bir seviyeye gelebilmek için gerek Yılmaz Erdoğan'ın yönettiği BKM Mutfak ekibinden oyunculuk dersleri gördü gerekse 3. Mota Okulu'nda sinema oyuncusu Ümit Çırak'tan oyunculuk alanında birtakım dersler aldı.

Üniversitede lisans eğitimini tamamlamaya çalıştığı dönemlerde Nürngberg Operası'nda 13 yıl boyunca devam ettirdiği baleyi bırakıp hip hop ve caz alanındaki danslara yönelim gösterdi.

Almanya yaşadığı zaman diliminde menajer Şebnem Özberk ile tanışarak İstanbul’a oyunculuk üzerine hedefi için yerleşen Cansu Tosun, Nürnbeg’te lise eğitimini ticaret bölümünde okudu.

cansu tosun

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra, 4 yaşından itibaren birbirinden çeşitli Alman markasına fotomodellik yapan ve kaliteli pek çok markanın yüzü olan Cansu Tosun'un Fırat isminde bir erkek ikiz kardeşe sahiptir.

Bir Deli Sevda, Familya, Bugünün Saraylısı ve Göç zamanı gibi dizilerde oyunculuk yeteneğini sergileyen Cansu Tosun, oyunculuk kariyerine ilk kez 2011 tarihinde TRT1 ekranlarında yayınlanan Küçük Hanımefendi isimli diziyle başlangıç yaptı.

Profesyonel anlamda fotomodellik ile ilgilenen Cansu Tosun, 2013 tarihinde Kudret Sabancı'nın yönetmenliğini üstlendiği ATV ekranlarında yayınlanan Bugünün Saraylısı isimli dizide baş rol almıştır; öte yandan 2014 tarihi itibariyle beyaz perdede yayınlanan İksir: Dedemin Sırrı isimli sinema projesinde Keremcem ile baş rol üstlenmiştir.

2016 tarihine gelindiğinde Familya isimli dizide rol alan Cansu Tosun, burada tıpkı kendisi gibi oyuncu arkadaşı Erkan Koçak Köstendil ile olan uzun süreli birlikteliklerini evlilikle taçlandırma kararı aldı. 

cansu tosun

Kaynak: HABER7.COM

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2018, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73