banner72

İrem Derici, "Konuşmaları Çok Argo" Diyen Murat Yağcı'ya Sert Göndermelerde Bulundu

Adı, Murat Yağcı ile aşk dedikodularına karışan İrem Derici, Yağcının Çok argo konuşuyor, onunla olmam imkansız sözlerine cevap verdi..

İrem Derici,
Oyuncu Murat Yağcı'nın bir televizyon programında İrem Derici ile aşk iddialarına çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Sempatik şarkıcı ise kendiyle alakalı açıklamalara üstü kapalı bir şekilde cevap verdi.

KOKUŞMUŞ KONULARLA BANA GELMEYİN

Bodrum Çilek Beach'teki konseri öncesi 5 Oda Otel'de gazetecilerin sorularını yanıtlayan Derici, Yağcı'nın hakkında söylediği sözlere şöyle cevap verdi: "Ben 6 yıldır neysem oyum, açın Google'a sorun, hiç değişmedim, aynıyım. Paralel evrende yaşananlar beni ilgilendirmiyor. Hayal dünyalarında ben yokum, kokuşmuş konularla bana gelmeyin." Derici, "Neyi kast ettiniz?" sorusuna "Hayal dünyası işte, kendi hayal dünyalarında yaşıyorlar, ben o dünyada yokum" yanıtını verdi.

"SAĞLIĞA DAHA ÇOK AĞIRLIK VERDİM"

Geçirdiği sağlık sorunlarını atlattığını söyleyen şarkıcı, "Kulak memesi kıvamındayım. Bedenimizi korumak zorundayız. Sağlıkla ilgili konulara daha ağırlık verdim. İyi beslenmeye devam ediyorum, çok iyiyim şükür" dedi.

Bodrum,Google

Kaynak: HABERLER.COM

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2018, 12:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73