banner72

İYİ Parti Kurultayında Akşener, Salondakilere "Eteğinde Taş Kalan Var mı?" Diye Sordu

İYİ Parti’nin 2. Olağanüstü Kurultayı’nda açılış konuşmasını yapan Meral Akşener, salondakilere Eteğinde taş kalan var mı diye sordu. Akşener’in sorusu salondan büyük alkış topladı..

İYİ Parti Kurultayında Akşener, Salondakilere
İYİ Parti'nin 2. Olağanüstü Kurultayı'nı izlemeye gelenler, yoğun güvenlik önlemleri altında salona alındı. Kurultay, Akşener'in açılış konuşması ile başladı. Akşener'in kurultaydaki konuşmasında "Kararınıza teslim oldum. Görev, töre gereğidir. Töre konuştu, han sustu. İradenize boyun eğdim. 'Gel' dediniz, geldim. Şimdi buradan salondakilere sormak istiyorum: Eteğinde taş kalan var mı?" sorusu salondan büyük alkış topladı.

Akşener'in açıklamalarından satırbaşları;

"Yola çıkarken bir iddia koyduk ortaya. Başaracağız dedik. Bunu derken bir yerlere sırtımızı hiç dayamış değildik. Kimseye zafer garantisi falan da vermedik. Mesele iddialı olmaksa yine söylüyorum, başarağız, başarağız, başaracağız. 'Kendi partimde ihtilaf konusu olmaktansa noktayı koyarım' dedim.

Veda niyetine 'Ben sizi çok sevdim be' demiştim. Bu sözümü alıp, elimi ayağımı bağlayan bir hamleye çevirdiniz, 'Biz de seni çok sevdik be' dediniz. Kararınıza teslim oldum. Görev, töre gereğidir. Töre konuştu, han sustu. İradenize boyun eğdim. 'Gel' dediniz, geldim. Nerede kalmıştık."

İYİ Parti

Kaynak: HABERLER.COM

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2018, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73