banner72

Kalp Ameliyatı Olan Ünlü Sanatçı Sağlığına Kavuştu

Ses sanatçısı Hakkı Bulut’un göğüs ağrısı sebebi ile gittiği hastanede yapılan anjiyo sonrasında kalp damarının tıkalı olduğu anlaşıldı. Ameliyatı başarılı geçen sanatçı, sağlık durumu hakkında açıklama yaptı..

Kalp Ameliyatı Olan Ünlü Sanatçı Sağlığına Kavuştu
Ses sanatçısı Hakkı Bulut'un göğüs ağrısı sebebi ile gittiği hastanede yapılan anjiyo sonrasında kalp damarının tıkalı olduğu anlaşıldı. Hemen ameliyata alınan ünlü sanatçı ameliyatın ardından sağlığına yeniden kavuştu.

KALBİ BESLEYEN DAMARI TIKANDI

Bulut, geçtiğimiz günlerde göğüs ağrısı şikayetiyle Bahçelievler'de bulunan bir özel hastaneye gitti. Burada yapılan kontroller sonrasında ünlü sanatçı Bulut'un kalbi besleyen üç damardan bir tanesinin tıkalı olduğu anlaşıldı. Hemen ameliyata alınan Bulut'un kalp damarı yapılan başarılı ameliyatın ardından açıldı. Bir gün yoğun bakımda kalan ve bugün özel odaya alınan ünlü sanatçı basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

"GÖĞSÜMDEN DAMAR ALINARAK KALBE YAMANDI"

Bulut, "Hastane yönetimine çok teşekkür ediyorum. Normalde kalp ameliyatlarında boydan boya göğüs ve kaburgalar açıldıktan sonra ameliyat yapılırdı. Bu yeni bir uygulama göğsümden bir damar alındı ve delik açılarak kalbe yamandı. Bu çok konforlu bir ameliyat bu ameliyatı gerçekleştiren doktor Barış Çaynak'a çok teşekkür ediyorum. Sevenlerim beni hayatta tutuyor. Allah kimseye dert vermesin derman aratmasın. Binlerce telefon geldi hastaneye gelmek isteyenler vardı. Hastaneden çıkınca beni arayan herkesi tek tek arayacağım binlerce kişi olsa da" dedi.

"HIZLI BİR İYİLEŞME SÜRECİNE GİRDİK"

Ameliyatı gerçekleştiren Prof. Dr. Barış Çaynak, "Hakkı bey bize göğüs ağrısı şikayetiyle geldi hemen anjiyo yaptık. Yapılan anjiyo da damarlardan bir tanesinin aşırı derece de tıkanık olduğu anlaşıldı. Böyle bir durumda balon ile açılabiliyorsa açmaya çalışıyoruz. Ancak uygun değildi ve ameliyat kararı verdik. Ameliyat kapalı ameliyata uygundu ve buna karar verdik göğüs kısmını açmadan. Ameliyat kapalı olunca hızlı bir iyileşme sürecine girdik. İki hafta sonrasında konseri var Hakkı bey'in ben bir sıkıntı görmüyorum ben kendisine söz verdim inşallah yetiştirmeye çalışacağım kendisini ve beraber konserini dinlemeye gideceğiz" şeklinde konuştu.

Ameliyat Olan Hakkı Bulut, Yoğun Bakıma Alındı!Ameliyat Olan Hakkı Bulut, Yoğun Bakıma Alındı!

Ünlü Sanatçı Hakkı Bulut Hastaneye KaldırıldıÜnlü Sanatçı Hakkı Bulut Hastaneye Kaldırıldı

Hakkı Bulut

Kaynak: HABERLER.COM

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73