banner72

Minik Evrim'i Arama Çalışmaları Belirli Noktalar Üzerine Yoğunlaşacak

10 Temmuz tarihinden beri kendisinden haber alınamayan Evrim Atış’ın öldürülüp gömülme ihtimaline karşı arama çalışmaları belirli noktalar üzerinde yoğunlaşacak..

Minik Evrim'i Arama Çalışmaları Belirli Noktalar Üzerine Yoğunlaşacak
Tokat Turhal'da kaybolan Evrim Atış'tan hala haber yok. Küçük kızın anne ile babasının tutuklanmasının ardından polis ekipleri kahreden bir ihtimal üzerine yoğunlaştı. Atış'ın öldürülüp gömülme ihtimaline karşı belirli noktaların aranacağı öğrenildi.

Tokat'ın Turhal İlçesine bağlı Yenisu Köyü yaylasında 10 Temmuz tarihinde kaybolan Evrim'i arama çalışmaları devam ediyor. Ankara'dan Tokat'a gelerek yaklaşık 2 haftadır arama çalışmalarına devam eden Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ekipleri, Yenisu Köyü Gözderesi mevkiinde arama gerçekleştirdi.

SAMANLIKTA İĞNE ARIYORLAR

JAK ekipleri ayrıca tarlalarda arama çalışmaları yaparken önlerine çıkan samanlıkları da gözden geçirdi. Adeta samanlıkta iğne arayan JAK ekipleri çalışmalarında bir bulguya rastlamadı.

ÖLDÜRÜLÜP GÖMÜLME İHTİMALİNE KARŞI...

Evrim'in öldürülüp gömülme ihtimaline karşı arama çalışmalarında belirli noktaların dikkate alınacağı öğrenildi. Ankara Polatlı'da kaybolan Eylül'ün cansız bedeninin bir direğin dibinde bulunmasından hareketle benzer noktalarda arama çalışmaları yapılacak.

ANNE VE BABA ÜÇ GÜNDÜR CEZAEVİNDE

Evrim'in kaybolması olayının ardından anne Dilek Atış ile baba Burhan Atış, çelişkili ifadeler vermeleri nedeniyle Turhal Adliyesinde sevk edildikleri nöbetçi mahkemece tutuklanmıştı. 3 gündür cezaevinde olan anne ve babanın tutukluluk haline ise ailenin itirazları Zile Ağır Ceza Mahkemesi tarafından reddedilmişti.

Anne
Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 17:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73