banner72

Sayısal Loto 25 Temmuz Sonuçları Sorgulama mpi.gov.tr | Sayısal Loto sonuçları kazandıran numaralar

Sayısal Loto 25 Temmuz çekilişi sonuçları bu akşam açıklandı. 25 Temmuz Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgula mpi.gov.tr’de olacak. Sayısal Loto sonuçları ne zaman açıklanıyor?

Sayısal Loto 25 Temmuz Sonuçları Sorgulama mpi.gov.tr | Sayısal Loto sonuçları kazandıran numaralar

Sayısal Loto sonuçları öğren. MPİ tarafından düzenlenen Sayısal Loto çekilişinin bu akşamki talihlileri kimler olacak. Sayısal Loto (6/49) oyununda haftada iki çekiliş yapılmaya başlanacaktır. Sayısal Loto'nun geçen haftaki çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 6 milyon 203 bin 69 lira devretti.

SAYISAL LOTO 25 TEMMUZ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

SAYISAL LOTO 25 TEMMUZ ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Sayısal Loto sonuçları açıklandı.SAYISAL LOTO GEÇTİĞİMİZ ÇEKİLİŞİN SONUÇLARI

Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 7.311.802,61 TL devretti.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bin 133'üncü hafta çekilişinde 5 bilen 129 kişi 6 bin 4 lira 25'er kuruş, 4 bilen 7 bin 328 kişi 79 lira 90'ar kuruş, 3 bilen 142 bin 40 kişi 11 lira 55'er kuruş ikramiye alacak.

Çekilişte 3 milyon 617 bin 45 kuruş ikramiye dağıtıldı. Hasılattan, Türkiye'nin tanıtımına, Çocuk Esirgeme Kurumuna, olimpiyat oyunlarına, savunma sanayisine, Kredi ve Yurtlar Kurumuna 2 milyon 903 bin 827 lira 20 kuruş, KDV olarak 1 milyon 926 bin 493 lira 93 kuruş, Şans Oyunları Vergisi olarak da 1 milyon 75 bin 491 lira 56 kuruş kamuya aktarılacak.

SAYISAL LOTO İKRAMİYESİ NEREDEN ALINIR?

Sayısal Loto çekilişinde kazanılan ikramiyelerin ödemesi, ikramiye miktarına göre farklı yerlerden yapılır. Çekiliş sonucunda;
3 bilenler ve 4 bilenler loto bayilerinden,
5 bilenler loto bayileri ya da Milli Piyango İdaresi şubelerinden,
6 bilenler de Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden ikramiye alabilirler.

Sayısal Loto’da kazanılan ikramiyelerin bir yıl içinde ilgili yerden alınması gerekir. Bir yıl içinde alınmayan ikramiyeler zaman aşımına uğrar. Çekilişte 6 bilen çıkmazsa, ikramiye sonraki haftaya devreder. Devir sayısı üçten fazla olamaz. Dördüncü haftada büyük ikramiyenin verilememesi halinde, büyük ikramiye tutarı 5 bilen talihliler arasında dağıtılır.

SAYISAL LOTO SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Sayısal Loto çekilişi her hafta Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenir. Çekiliş sonucunda talihliler ikramiye almaya hak kazanır. Sayısal Loto çekilişinde sayılar, canlı yayın ile belirlenir. Canlı yayın, millipiyango.gov.tr internet sitesinden izlenebilir. Canlı yayın sonrasında yayın tekrarı ve çekilişin kazandıran sayıları internet sitesinde yayınlanır. İnternet sitesinden geçmiş çekiliş sonuçlarına da ulaşılabilir.

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto çekilişleri için yaş sınırı bulunur ve 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar. Sayısal Loto kuponu, kolonlardan oluşur. Kolonlarda 1’den 49’a kadar sayılar bulunur. Her kolondan 6 sayı seçilir. Oynanan her kolon için ücret verilir. Çekilişlere, her hafta Pazar günü sabahından Cumartesi günü saat 21.00’a kadar katılım sağlanabilir. Katılım için sınır bulunmaz ve istenilen sayıda kolon doldurulabilir. Loto bayilerinde bulunan makinelere otomatik olarak da kupon oynatılabilir. Cumartesi günü gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişi sonucunda 3, 4, 5 ve 6 bilen talihliler ikramiye almaya hak kazanırlar.http://www.millipiyango.gov.tr/sonuclar/_cs_sayisal.php

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73