banner72

Ünlüler, Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstengil'in Düğününe Akın Etti

Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil, dün akşam Antalya Adrasan Olimpos’ta düzenlenen festival konseptindeki düğün töreni ile evlendi..

Ünlüler, Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstengil'in Düğününe Akın Etti
Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil, "En mutlu günümüz festival gibi olsun" fikrinden yola çıkarak en mutlu günlerini bir festivale dönüştürdü ve hem kendileri hem de konukları için ölümsüzleştirdi

YOGAYLA BAŞLAYAN FESTİVAL GİBİ DÜĞÜN

Cansu Tosun'un cuma akşamı gerçekleşen kına gecesine katılan konuklar, cumartesi sabahına yoga eğitimi ile başlayıp tüm günü festival havasında geçirdi.

ÜNLÜLER DÜĞÜNE AKIN ETTİ

İki oyuncunun düğün törenine Gökçe Bahadır, Ceyda Düvenci, Bülent Şakrak, Leyla Lydia Tuğutlu, Şebnem Bozoklu, Şebnem Hassanisoughi, Elifcan Ongurlar gibi ünlü isimler de katıldı. Cansu Tosun'un şahitliğini oyuncu arkadaşı Leyla Lydia Tuğutlu üstlenirken Erkan Kolçak Köstendil'in şahitliğini ise oyuncu olan kuzeni Bülent Şakrak üstlendi.

Ayvalık'tan özel olarak bu düğün için gelen ve sahne alan Tezgah grubu gece boyu misafirleri coşturdu. Çift, İstanbul, Hollanda ve Almanya'dan gelen konuklarını iki gün boyunca Adrasan- Olimpos'ta ağırladı.

İşte çiftin eğlenceli düğününden kareler...

Erkan Kolçak Köstendil,Cansu Tosun

Kaynak: HABERLER.COM

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2018, 19:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73