banner72

6 İLÇEYE DEV HIZMET; ÇAYELİ, PAZAR, ARDEŞEN, FINDIKLI, ÇAMLIHEMŞİN ve HEMŞİN

Pazar Rehberlik ve Araştırma Merkezi 01/01/2020 tarihinden itibaren Pazar ilçesi kaymakamlık binasında hizmet sunmaya başlamıştır. Kurumumuz, alanında uzman personelleriyle ÇAYELİ, PAZAR, ARDEŞEN, FINDIKLI, ÇAMLIHEMŞİN ve HEMŞİN ilçelerine yönelik ,öğrenci ve yetişkin HER YAŞTAN bireye ÜCRETSİZ Psikolojik Danışmanlık/Rehberlik ve Özel Eğitim alanlarında hizmet vermektedir.

6 İLÇEYE DEV HIZMET; ÇAYELİ, PAZAR, ARDEŞEN,  FINDIKLI, ÇAMLIHEMŞİN ve HEMŞİN

Depresyon,anksiyete,duygudurum bozuklukları, sosyal fobi, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, teknoloji bağımlılığı, aile içi iletişim problemleri, psikosoyal koruma,önleme ve krize müdahale hizmetleri, öğrencilere yönelik akademik başarısızlık, okula uyum problemleri, sınav kaygısı, kariyer danışmanlığı, meslek seçimi gibi alanlarda eğitim danışmanlığı hizmetleri, ailelere ihtiyaç  duyduğu konularda bilgi vermek ve gerekli becerileri kazandırmak amacıyla aile rehberliği hizmetleri gibi konularda Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Hizmeti  sunulmaktadır.

Ayrıca Özel Eğitim alanında ihtiyaç duyan öğrencilerimize  bireysel incelemeler yapılmakta,  tanılama sonucunda öğrencilerimize ve ailelerine gerekli yönlendirmeler sonucunda her türlü destek verilmektedir.

Randevu sistemi ile hizmet veren Pazar Rehberlik ve Araştırma Merkezi'nden Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanlarında destek almak isteyen bireylerin 0464 612 56 56 numaralı telefondan randevu almaları yeterli olacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73